Uciekł przed policjantami… aż na strych

W czwartek, 19 listopada, około godziny 15.20 dyżurny jastrzębskiej komendy otrzymał zgłoszenie od świadka, że jedzie ulicą Broniewskiego, a przed nim porusza się motorowerzysta. Z racji tego, że jednoślad jechał „wężykiem”, istniało podejrzenie, iż kierujący może być nietrzeźwy. Zgłaszający widząc, że mężczyzna chce zjechać do swojej posesji, zajechał mu drogę. Jednakże ten pod pretekstem zaparkowania swojego pojazdu uciekł do domu. Mundurowi natychmiast udali się pod wskazany adres i wraz z jednym z mieszkańców tej posesji odnaleźli mężczyznę… schowanego za kartonowymi pudłami na strychu. Badanie alkomatem wykazało prawie 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Gdyby nie czujność i szybkie działanie świadka, nie wiadomo, jak zakończyłaby się dalsza jazda nieodpowiedzialnego 45-latka. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “Uciekł przed policjantami… aż na strych”

  1. Brawo za postawę obywatelską! Oby wiecej takich ludzi!
    Moze policja się zaintresuje siłownią po starym sądzie, gdzie powinien być zakaz tak jak inne siłownie przesterzegają a tam od tyłu wchodzą ćwiczyć bo nawet wieczorem świecił się swiatło i było widać że ktos na orbiterku łazi a też wychodzą osiłki z torbami. To ablo jest zakaz abo nie. Tam powinno sie robić też kontrole.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Foto Druk

Wykonujemy zdjęcia do wszystkich typów dokumentów, pakiet zawiera wydruk i wersję elektroniczną. Zdjęcia natychmiastowe drukujemy do formatu 20×30. …

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny