Ukradł pieniądze, biżuterię i… sejf

22-letni złodziej został zatrzymany przez policjantów z jastrzębskiej komendy. Podejrzany usłyszał zarzuty licznych włamań i kradzieży na terenie miasta. Jego łupem padły przedmioty, które przedstawiały jakąkolwiek wartość i można było je szybko sprzedać. 22-latek trzykrotnie włamał się do samoobsługowej stacji benzynowej i skradł kasetki z pieniędzmi. Poza tym, w jednym z mieszkań na ulicy Pomorskiej ukradł pieniądze, sejf, biżuterię oraz kilka telefonów komórkowych. Co więcej, w październiku posłużył się podrobionym dokumentem w kancelarii komorniczej, gdzie okazał fałszywe potwierdzenia przelewu. Mężczyzna próbował też włamać się do wpłatomatu na stacji paliw w Rudzie Śląskiej. Zatrzymany odpowie także za czterokrotne niestosowanie się do decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowani pojazdami.

22-latek zarzucanych przestępstw dopuścił się w okresie od czerwca ubiegłego roku do lutego tego roku. Jastrzębianin z przestępczego procederu uczynił sobie stałe źródło dochodów. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na sformułowanie wniosku o tymczasowy areszt. W tym czasie policjanci i prokurator będą mogli uzupełnić i zakończyć postępowania toczące się przeciw podejrzanemu i skierować akt oskarżenia do sądu. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Geodezja

Sporządzenie mapy do celów projektowych, aktualizacja mapy zasadniczej, inwentaryzacja powykonawcza budynków, przyłączy, wytyczenie budynków, podział nieruchomości.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny