Ukradł siostrze 23 tysiące

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

We wtorek, 1 lutego, dyżurny jastrzębskiej komendy otrzymał zgłoszenie od 41-letniego mężczyzny, który nakrył swojego wujka, jak kradnie pieniądze. Przybyli na miejsce wywiadowcy ustalili, że 57-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego wykorzystał moment nieobecności siostry i zaczął plądrować jej pokój. Nie spodziewał się jednak takiego rozwoju sytuacji. Oto bowiem do pokoju wszedł zgłaszający kradzież i w ostatniej chwili odebrał wujkowi kopertę z pieniędzmi.

Mężczyzna przed przyjazdem mundurowych uciekł z mieszkania. Wywiadowcy w rozmowie z właścicielką domu ustalili, iż w pokoju były dwie koperty z pieniędzmi, a odzyskana została tylko jedna. W efekcie doszło do kradzieży 23 000 złotych. Złodziej jeszcze tego samego dnia został zatrzymany. Podejrzany usłyszał już zarzuty kradzieży, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

  1. Głupek ze świeczką pod sądem.

    Nic mu nie grozi! Jak zwykle Jastrzębska prokuratura każe mu być grzecznym dla siostry ,przeprosić ją i obiecać że to już się nigdy nie powtórzy. Nawet kasy nie musi oddawać.

  2. Dzień dobry takie sytuacje nie dziwią raz kolega opowiadał że brat robił go w duży kredyt a ten musiał spłacać za niego z rodziną to się czasem dobrze na zdjęciu wychodzi ale trzeba w środku stać a nie z boku bo cię odetną

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?