Urzędnicy pracują w Sylwestra!

fot. UM Jastrzębie-Zdrój

Magistraccy urzędnicy przypominają, że w Sylwestra Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój będzie pracował w godzinach: od 7.30 do 15.30. W takich samych godzinach pracował będzie również Urząd Stanu Cywilnego. Numery telefonów do poszczególnych wydziałów oraz wzory najważniejszych pism można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce strefa mieszkańca>>> (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

  1. no nie prawdopodobne- dzień roboczy i urząd informuje że pracuje! a dowódczyni tego bunkra była w środku czy sadziła róże?

  2. Rejestrowałem ostatnio samochód w tym molochu……….TRAGEDIA !!!
    Po zapisie telefonicznym czekałem ponad tydzień !!! gdy wszedłem na umówioną godzinę byłem w szoku !!. Jako jedyna osoba i z 7 urzędniczek, które bawiły się pracą !!!! Traf chciał, że zabrakło mi jednego dokumentu więc znów mnie pani umówiła za tydzień !!. I ponownie jako jedyny między urzędnikami !!!!!!!
    Nauczyli się bimbać i już do normalności nie wrócą, zrobią wszystko żeby tylko pierdzieć w stołki za dobrą kasę !!!

  3. A tylko spróbuj obywatelu coś załatwić to się dopiero przekonasz jak urzędnik cię załatwi / od razu karze ci sprawę załatwić przez internet to ja się pytam po co nam ta cała zgraja urzędników na których płacimy podatki . Zwolnić a w zamian ich postawić komputer będzie taniej .

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry