Dotarły „uskrzydlone” medale

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, iż dostępne są już do odebrania medale za udział w akcji „Jastrzębie Uskrzydla”, za sprawą której biegacze i kolarze z naszego miasta mieli możliwość wirtualnej rywalizacji w swoich ukochanych dyscyplinach. Z uwagi na fakt, że w tym roku nie odbyły się biegi Jastrzębskiej Dziesiątki i Kobiet na 5+, ta forma konkurowania cieszyła się sporym zainteresowaniem naszych sportowców-amatorów.

Należy dodać, że rywalizacja trwa do końca listopada. Na dziesięć dni przed finiszem można jeszcze dołączyć do grup biegowych, natomiast w związku z regulaminem lista kolarzy została zamknięta trzy tygodnie temu.

– Dla wielu z Was wyzwanie było zabawą, ale przede wszystkim automotywacją. My zaś zdobyliśmy troszkę nowego doświadczenia, czegoś się nauczyliśmy i dlatego jesteśmy w trakcie opracowywania kolejnego projektu, ale szczegóły wkrótce. Po medale zapraszamy do biura organizacji imprez w budynku Stadionu Miejskiego – pokój nr 3 (napiszcie wcześniej lub zadzwońcie proszę – regulamin) Część medali oraz koszulki i worki musimy Wam wysłać (cierpliwości). Po 30 listopada udostępnimy oficjalne wyniki, a wtedy zaprosimy zwycięzców po odbiór statuetek w poszczególnych dystansach – informuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Więcej informacji >> Facebook / Jastrzębie Biega

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry