Usłyszeli przeraźliwy krzyk dziecka

Policjanci ustalili, że mama chłopca była trzeźwa, a zdarzenie z udziałem syna to najprawdopodobniej nieszczęśliwy wypadek…

Wczoraj przed godziną 16.00 oficer dyżurny żorskiej komendy otrzymał zgłoszenie z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego, że z jednego z mieszkań na osiedlu rozlega się przeraźliwy krzyk dziecka. Funkcjonariusz błyskawicznie wysłał na miejsce patrol, gdyż relacja zgłaszających świadczyła o tym, iż dzieje się coś bardzo złego.

Kiedy mundurowi trafili pod wskazany adres, okazało się, że jedno z trójki znajdujących się pod opieką matki dzieci ściągnęło na siebie… garnek z gorącym olejem i doznało rozległych oparzeń. Pomimo że karetka pogotowia była już w drodze, stróże prawa ruszyli z pomocą 2-latkowi. Ochłodzili malucha, a następnie przekazali w ręce przybyłego na miejsce zespołu ratownictwa medycznego.

Policjanci ustalili, że mama chłopca była trzeźwa, a zdarzenie z udziałem syna to najprawdopodobniej nieszczęśliwy wypadek. (źródło: KMP Żory)

  1. Ja pierniczę ludzie nie myślą wstawiają garnki blisko i nie zwracają na dzieci wszystko trzeba mieć rozum i przewidywać co się może stać

    1. Dokładnie. A jak zwracasz wielokrornie uwagę, żeby uważali, to jeszcze z ryjem wyskoczą na ciebie…
      Biedne dzieciątko. Słyszałem, że dmso pomaga w szybkim leczeniu ran po poparzeniach…?

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Skup aut

Skup, złomowanie samochodów.
Gotówka i umowa od ręki.
Dojazd do klienta.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

Czytaj więcej »

Carte Blanche

Usługi wykończeniowe,
gładzie, malowanie, kafelkowanie
sufity podwieszane, sufity napinane,
panele podłogowe i ścienne,
montaż drzwi i parapetów.
meble na wymiar.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny