Kolejne wraki zniknęły z jastrzębskich ulic

fot. SM Jastrzębie-Zdrój

W poniedziałek, 23 listopada, strażnicy miejscy wydali dyspozycje usunięcia trzech wraków pojazdów porzuconych przy ulicy Pomorskiej. „Były to pojazdy marki Fiat Seicento i dwukrotnie Opel Corsa. Zgodnie z zapisami ustawy Prawo o ruchu drogowym pojazd pozostawiony bez tablic rejestracyjnych lub pojazd, którego stan wskazuje na to, że nie jest używany, może zostać usunięty z drogi przez strażników lub policję na koszt właściciela lub posiadacza. Jeśli w terminie 6 miesięcy od odholowania właściciel się nie zgłosi, to pojazd przechodzi na własność gminy z mocy ustawy” – czytamy na stronie Straży Miejskiej w Jastrzębiu-Zdroju.

„Koszt usunięcia samochodu o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony wynosi 308 złotych, a za każdą dobę parkowania naliczana jest opłata 19 złotych” – dowiadujemy się na koniec. (źródło: SM Jastrzębie-Zdrój)

  1. Ciekawe czy pod apteką na harcerskiej stoi jeszcze ten ford mondeo ,zielony był 15 lat temu a zderzaki mu odpadły ze starości.

  2. mieszkaniec Oś VI

    Przyjedźcie na Marusarzówny 20 do wzięcia jest Volkswagen, BMW i Toyota, zapleśniałe, zgrzybiałe i rosnące chwasty dookoła. Czas najwyższy je zabrać.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Geodezja

Sporządzenie mapy do celów projektowych, aktualizacja mapy zasadniczej, inwentaryzacja powykonawcza budynków, przyłączy, wytyczenie budynków, podział nieruchomości.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny