Uważajcie nocą na Gagarina!

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Do tego zdarzenia doszło dziś, 19 marca, około godziny 2.30 na skrzyżowaniu ulic Rybnickiej i Gagarina w dzielnicy Pochwacie. Cała sytuacja wyglądała bardzo poważnie. Jak ustalili policjanci, jadący skodą 34-letni mieszkaniec Żor nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu i zderzył się z prawidłowo jadącym chevroletem, którym kierował 38-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego. Obaj kierujący byli trzeźwi. Na miejscu pracowali strażacy, policjanci i służby drogowe. Do szpitala trafił kierujący chevroletem. Po badaniu okazało się, że doznał złamania kości prawego oczodołu. Policjanci ustalają teraz wszystkie szczegóły i okoliczności nocnego zdarzenia. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Wpisy na temat “Uważajcie nocą na Gagarina!”

 1. Ta dzielnica nazywa się KĄTY.
  Gdzie wpisy o rondo i światła? a może nauczyć przepisów ruchu drogowego wyżej wymienionego sprawcę? Takie zachowanie tam to norma. A w godzinach nocnych ten odcinek jest prawie pusty. Może jazda na pamięć zawsze się udawało i tym razem może się uda a tu pech kierowca z Wodzisławia się zabłąkał.
  Może jakiś nieradny złoży interpelację o naukę jazdy dla większości niedojd za kierownicą?

  1. Dżordż Lowerboj

   @16

   “Gdzie wpisy o rondo i światła?”

   Mówisz i masz. W tym miejscu powinny być światła, albo co najmniej rondo. A winne temu zdarzeniu są oslepiejące słońce, rzęsisty deszcz, nieodśnieżona nawierzchnia, źle wyprofilowany zakręt oraz aktualny kurs franka szwajcarskiego.
   Bo wszystko, wszystko jest winne, tylko nie kierowca i jego brak umiejętności połączony z kompletnym brakiem rozsądku.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?