Uwięziony w śmieciach

Na miejscu ustalono, że śmieci były składowane we wszystkich pomieszczeniach – na wysokości 1,2 metra. W efekcie nagromadzone „materiały” blokowały drzwi, które otwierały się na szerokość około 15 centymetrów

„Mężczyzna uwięziony w mieszkaniu na skutek nagromadzenia w nim sprzętów i śmieci” – tak zaczyna się informacja, jaką podała przed chwilą KM PSP w Jastrzębiu-Zdroju. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 18 października, w godzinach popołudniowych na osiedlu 1000-lecia. Na miejscu ustalono, że śmieci były składowane we wszystkich pomieszczeniach – na wysokości 1,2 metra. W efekcie nagromadzone „materiały” blokowały drzwi, które otwierały się na szerokość około 15 centymetrów. „Za drzwiami mężczyzna w logicznym kontakcie słownym, brak możliwości poruszania się – uwięziony w śmieciach. Działania polegały na usunięciu części śmieci na klatkę schodową i uwolnieniu mężczyzny. Nie wymagał pomocy medycznej” – relacjonują jastrzębscy strażacy.

Z ustaleń obecnych na miejscu policjantów wynika, że 72-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju, który sam siebie nazywa„zbieraczem”, przeszedł kilka lat temu udar. W rozmowie ze stróżami prawa przyznał, iż sytuacja przerosła go i nie ma sił, żeby uporządkować śmieci w swoim mieszkaniu. Jednocześnie utrzymywał, jakoby nie jest mu potrzebna pomoc. Teraz losem 72-latka zajmą się zapewne pracownicy socjalni.

  1. Może to ten przyczajony inwestor, o którym swego czasu wspominała pani burmistrz?

    Jaka upadająca osada górnicza, taki inwestor i miejsca pracy.

    Wszak sortownia śmieci jak się patrzy.

    1. Już bałem się, że dżordż lowerboy da pani burmistrz spokój. Ciężka choroba (nie tego zbieracza), obsesyjne myśli o “upadającej osadzie górniczej”, bzik umysłowy o działaniu PAH. Facet zaciśnięty we własnym mieszkaniu śmieciami a dżordż wali bzdury o jakimś inwestorze, sortowni śmieci, miejscach pracy. Chłopie, co ma piernik do wiatraka, odpuść sobie.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Badania prenatalne

Badania Prenatalne NFZ.
Wyliczenie ryzyka możliwości
wystąpienia chorób genetycznych,
wykluczenie wad rozwojowych płodu,
potwierdzenie dobrostanu płodu.

Czytaj więcej »

Kancelaria Rachunkowa

Prowadzenie ksiąg rachunkowych,
podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
ryczałtu ewidencjowanego,
usług kadrowych,
sporządzanie deklaracji,
weryfikacja dokumentów.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny