W ciągu 14 miesięcy wyrośnie… nowy blok

„18 marca podpisana została umowa na budowę nowego bloku przy ulicy Witczaka” – informuje jastrzębski magistrat.

fot. UM Jastrzębie-Zdrój (archiwum)

„Zaledwie w ciągu 14 miesięcy w Zdroju wyrośnie nowy blok z 33 mieszkaniami i 21 miejscami postojowymi w garażu podziemnym. Lokale będą dwu- , trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 51 do 77 metrów kwadratowych. TBS Daszek rozplanował mieszkania tak, jak wnioskowały osoby zainteresowane najmem. W budynku znajdować się będą również pomieszczenia techniczno–gospodarcze, wózkownie oraz komórki lokatorskie” – precyzują urzędnicy.

Budynek będzie miał pięć kondygnacji naziemnych. Wybudowany zostanie w technologii tradycyjnej. Wszystkie 33 mieszkania będą wykończone w wysokim standardzie. Na podłogach znajdą się panele podłogowe i płytki ceramiczne. Łazienka i kuchnia będą wykończone płytkami ceramicznymi, a całe mieszkanie wymalowane farbą emulsyjną. Mieszkania będą wyposażone w piece gazowe dwufunkcyjne CO/CWU, piec gazowy z piekarnikiem w kuchni, armaturę sanitarną oraz instalację telewizyjną, internetową, telefoniczną i domofonową.

Cała inwestycja kosztować będzie 9 mln 470 tysięcy złotych. Inwestycja będzie finansowana w 44 procentach ze środków pochodzących z preferencyjnego kredytu udzielonego przez Bank Gospodarstwa Krajowego z siedzibą w Warszawie. Pozostałe 56 procent to środki własne spółki, w tym środki z partycypacji w kosztach budowy budynku pozyskane od przyszłych najemców. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

 1. Jeden Blok…..??….W Żorach w tej chwili budują około 20 tzw . bloków….Popytajcie ludzi , którzy dostali mieszkania obok budowanego bloku ….ile mają problemów i usterek ….Masakra..

 2. A ja będę tam mieszkać! Już się cieszę i żadne szpetne , zazdrosne wpisy hamulcowych mnie nie zniechęcą. Pozdrowienia dla nienawidzących i zgorzkniałych.

   1. “Iga klakierka pani Hetman znowu zabrala cenny glos, tak zalosny”

    Pani Hetman utrzymuje pieniedzmi mieszkancow wydzial propagandy, ktory monitoruje jastrzebskie portale i wystawia kontrkomentarze.
    Nie udziela sie w internecie publicznie tekstem, tylko zdjeciem.

 3. “Cała inwestycja kosztować będzie 9 mln 470 tysięcy złotych.”

  Taniej byloby kupic 33 mieszkania na wolnym rynku i rozdac.
  Ktos mysli w tym UM?

  1. Dżordż Lowerboj

   @SEBOC

   “Ktos mysli w tym UM?”

   Jak nie, jak tak. Przecież zarobi na tym firma Antka kobity szwagra współlokatora kuzynki naczelnik wiadomego wydziału.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny