W ćwierćfinale bez sensacji

W niedzielę w Hali Widowiskowo-Sportowej rozegrane zostały rewanżowe spotkania ćwierćfinału fazy play-off Miejskiej Ligi Siatkówki Amatorów. Awans do strefy medalowej, gdzie czeka KRS TKKF Jastrząb, uzyskały drużyny Gold Volley, Nord Radlin i No Pain. Problemy z awansem miała jedynie ostatnia z tych drużyn.

Gold Volley i Nord Radlin odprawiły odpowiednio Volley Żory i UKS Suszec, przy czym ekipa z Żor sprawiła swoim pogromcom nieco kłopotów, urywając w obu meczach po jednym secie. Zdecydowanie więcej emocji przyniosło starcie No Pain z Maksimusem, który w fazie zasadniczej zdobył zaledwie trzy punkty. Tymczasem w ćwierćfinale zespół ten wygrał rewanż z faworytem i odpadł dopiero po złotym secie.

Tym samym znamy już pary półfinałowe, które powalczą w Hali Widowiskowo-Sportowej kolejno 10 kwietnia i 24 kwietnia. Ostatecznie są nimi drużyny, które zajęły pierwsze cztery lokaty w rundzie zasadniczej. KRS TKKF Jastrząb zagra z Gold Volley, zaś Nord Radlin – z No Pain. Finały odbędą się 7 maja.

Ćwierćfinały fazy play-off MLSA

Gold Volley – Volley Żory 3:1 (23:25,26:24,25:23,25:23)
MVP: Grzegorz Osiecki (Gold Volley)
Awans: Gold Volley

Nord Radlin – UKS Suszec 3:0 (25:6, 25:15, 25:12)
MVP: Przemysław Sprawka (Nord Radlin)
Awans: Nord Radlin

No Pain – Maksimus 2:3 (23:25, 19:25, 25:13, 26:24, 11:15)
MVP: Paweł Ondruch (Maksimus)
Złoty set – 15:8 – awans: No Pain

Źródło: mlsa.com.pl

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry