W Jastrzębiu bez zakażonych

Z informacji Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wodzisławiu Śląskim – stan na dzień 5 października, godzina 10.30 – wynika, że w Jastrzębiu-Zdroju mamy już 1823 zakażonych koronawirusem (w ciągu ostatniej doby nie odnotowano żadnego nowego przypadku), 44 osoby przebywają na kwarantannie decyzją służb sanitarnych, 11 osób jest hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia SARS CoV-2, ponadto mamy 1797 „ozdrowieńców”, w sumie zmarło 16 osób.

„W kopalniach Jastrzębskiej Spółki Węglowej nie odnotowano dziś, 5 października, przypadku zarażenia koronawirusem. Od początku wystąpienia epidemii łącznie zainfekowanych zostało 4148 pracowników, aktualnie wyzdrowiało już 4146 osób. Na kwarantannie przebywa obecnie 8 osób” – poinformowała JSW.

Wpisy na temat “W Jastrzębiu bez zakażonych”

  1. OBYWATEL_SJZ, ty sobie jaj nie rób z pogrzebu. To nie jest kwestia noszenia kagańca. Ja nie noszę (lub dla spokoju ochroniarzy – na brodzie) i jakoś świat się z tego powodu nie zawalił.
    Po prostu ludzie leczą się już sami, bo jak pójdziesz z katarem do białego kitla to zrobią ci “nieomylny” test na koronkę i 10 dni z życiorysu wycięte… plus problem w robocie, w domu itd., bo będą chcieli covidowcy podbić wynik (operacja covid19 będzie trwać tak długo, jak długo politycy będą tego chcieli – im jest potrzebna). Przeraża mnie wiara covidian sprzed telewizora w nieomylność i niezależność kitli z tytułami, którzy tam gardłują…

  2. I proszę jak rygorystyczne noszenie maseczek ograniczyło zachorowania w naszym mieście. Wszyscy trzymamy dystans, dezynfekujemy się i nosimy maseczki. Przychodnie pracują bez problemów i od razu wszystko jest ok. W zakładach pracy wszyscy chodzą w maskach i nikt nikogo nie zaraża. Jesteśmy wzorcowym miastem 🙂

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Badania prenatalne

Badania Prenatalne NFZ.
Wyliczenie ryzyka możliwości
wystąpienia chorób genetycznych,
wykluczenie wad rozwojowych płodu,
potwierdzenie dobrostanu płodu.

Czytaj więcej »

Skup aut

Skup, złomowanie samochodów.
Gotówka i umowa od ręki.
Dojazd do klienta.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny