W TELEGRAFICZNYM SKRÓCIE

22-26 października 2020

*** Alpinizm: Zuzanna Całka i Paweł Ćwiąkała (Klub Wysokogórski Jastrzębie-Zdrój) wywalczyli w Gliwicach brązowe medale Mistrzostw Śląska we wspinaczce sportowej w konkurencji prowadzenie. Źródło: Facebook / KW Jastrzębie.

*** Hokej na lodzie: Dawid Wróblewski i Marcin Płachetka (JKH GKS Jastrzębie) wpisali się na listę strzelców w sparingowych spotkaniach młodzieżowej reprezentacji Polski do lat dwudziestu z I-ligowym HK Opole. Wróblewski trafił w pierwszym ze spotkań (4:3), natomiast Płachetka – w drugim (5:2). Źródło: polskihokej.eu.

*** Karate: Jastrzębski Klub Karate Kyokushin Kumite ogłosił, że na 21 listopada zaplanowano 12. edycję Turnieju Carbon Cup, w którym zwykle udział biorą setki karateków z całej Polski. Początek zmagań w Hali Widowiskowo-Sportowej o godz. 9:00.

*** Piłka nożna: 26 października w wieku 80 lat zmarł Franciszek Wrana, były wieloletni prezes Podokręgu Rybnik Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Kibice GKS Jastrzębie zapamiętają głównie jego częste wizyty na Stadionie Miejskim w latach 2010-2016, gdy grająca w niższych klasach rozgrywkowych drużyna z Harcerskiej zdobywała podokręgowe Puchary Polski. Źródło: Podokręg Rybnik.

*** Piłka nożna: Mecz C-klasowych rezerw Granicy Ruptawa z Polarisem Żory został odwołany z uwagi na zdewastowanie obiektu rywala. Na razie nie znamy nowego terminu rozegrania tego spotkania. Z kolei zaległe mecze Zrywu Bzie (z Jednością II Jejkowice) i Żaru Szeroka (z Interem II Krostoszowice) odbędą się odpowiednio 7 i 8 listopada. Źródło: Podokręg Rybnik.

*** Siatkówka: W związku z aktualnie panującą sytuacją Akademia Młodego Siatkarza JKS SMS Jastrzębie postanowiła do końca tygodnia zawiesić treningi. Źródło: Facebook / Akademia Młodego Siatkarza.

*** Tenis stołowy: Męska ekipa JKTS Jastrzębie w ramach 3. kolejki III ligi śląskiej seniorów przegrała na wyjeździe z Olimpijczykiem Gilowice 4:6. Pod Żywcem zagrali: Henryk Juchnik (2), Jakub Łuczka (1), Rafał Kleta (1) i Wojciech Łosiński (0). JKTS Jastrzębie zajmuje 7. miejsce z dorobkiem 2 pkt. Źródło: Śląski ZTS.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry