Walczyli na Górze świętej Anny

Troje jastrzębian wzięło udział w Ultramaratonie Annogórskim, który w miniony weekend odbył się w okolicach Góry św. Anny na Opolszczyźnie. Na najdłuższym z rozegranych dystansów (50 km) bardzo przyzwoicie spisał się Tomasz Czajka, zajmując 27. miejsce open z czasem 5 godzin, 24 minut i 48 sekund.

W kategorii M40 urodzony w 1974 roku jastrzębianin finiszował na 13. pozycji. Zmagania ponad stu śmiałków wygrał Michał Surowiec z Bytomia z czasem 4:22:47.

Pozostali nasi reprezentanci walczyli na trasie liczącej 30 km, gdzie z rezultatem 2:27:56 triumfował Wojciech Pytlarz z Bielska-Białej. Tu znakomite, 12. miejsce wywalczył Marek Mazur, będąc zarazem czwartym zawodnikiem w kategorii 40-latków. Mazur pokonał trasę w czasie 2:44:19. Do brązu w M40 zabrakło mu trzech minut.

Na mecie rywalizacji na 30 km zameldowała się także Barbara Piwiszkis, która przebiegła trudny dystans w czasie 4:31:15. Ten wyczyn dał 41-letniej jastrzębiance 34. pozycję wśród pań oraz 18. w kategorii K40.

Źródło: zmierzymyczas.pl

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.