
Niemiła niespodzianka czeka na tych kibiców JKTS Jastrzębie, którzy rzucą okiem na dotychczasowe wyniki II-ligowej drugiej drużyny pań z Omegi. Liderująca dotychczas w grupie śląsko-opolskiej ekipa z Harcerskiej mimo kompletu odniesionych zwycięstw spadła na drugie miejsce, a to za sprawą walkowerów, które przeciw naszemu klubowi podyktował Śląski Związek Tenisa Stołowego.
W połowie listopada jastrzębianki zagrały w Chróścicach z miejscową Victorią, pewnie gromiąc gospodynie 9:1. Niestety, z uwagi na występ w tym spotkaniu Julii Bartoszek, rezultat został zweryfikowany na 0:10. Jak informuje Związek, będąca filarem ekstraklasowej drużyny JKTS Bartoszek nie była uprawniona do gry w meczu przeciw Victorii.
Jakby tego było mało, Śląski Związek Tenisa Stołowego podyktował także… obustronny walkower za pojedynek naszych rakiet z AZS UJD II Częstochowa. Co ciekawe, JKTS II Jastrzębie otrzymał wcześniej walkower za to spotkanie z uwagi na fakt, że rywalki zwyczajnie… nie przyjechały na mecz. Niestety, jak ponownie informuje Związek, do protokołu meczowego po naszej stronie wpisana została Sabina Wyrobek, która w tym samym tygodniu ligowym rozegrała spotkanie w ekstraklasie.
W efekcie drugi zespół JKTS spadł na drugą lokatę i obecnie traci do lidera z Tarnowskich Gór dwa punkty. Przypomnijmy, że do baraży o I ligę (gdzie jastrzębianki chcą awansować) zakwalifikuje się tylko zwycięzca ligi.
Źródło: Śląski ZTS
Terminarz | I r. | II r. |
En. Siewierz Sokół II Orz. AZS II Cz-wa Ruch Pniów Huragan S. Victoria Ch. Sokół I Orz. Skarbek III Skarbek II | 10:0 (d) 10:0 (w) 10:0 (d) 10:0 (w) 10:0 (d) 0:10 (w) 9:1 (d) 10:0 (d) 7:3 (w) | 19.03 (w) 30.04 (d) 05.03 (w) 09.04 (d) 23.04 (w) 16.04 (d) 12.03 (w) 26.03 (w) 07.05 (d) |
Tabela | ||||
1. | JKTS II | 9 | 16 | 76:14 |
2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. | Skarbek Sokół II Huragan Victoria Pniów Skarbek III Energia Sokół I AZS II Cz. | 9 9 9 9 9 9 9 9 9 | 16 13 12 9 8 6 6 4 0 | 73:17 56:34 45:35 50:40 39:51 35:55 34:56 30:60 12:78 |
może trener podzieli los Jerzego Brzęczka.
To skandal. Jak można przez głupotę i niedbalstwo zmarnować tyle wysiłku. Wobec kibiców i zawodniczek należą się przynajmniej publiczne przeprosiny i wyjaśnienie tutaj. Tego wymaga choć najmniejsze poczucie przyzwoitości i szacunek do wiernych fanów!
ludzie co się dziwicie przecież macie trenera który nigdy nie pracował jako trener odbijanie z młodzieżą pod okiem innych to wszystko a tu dostał dziewczyny z ekstraklasy , nie mając wpływu na skład więc są efekty i szemranie w klubach.
Dokładnie przez swoje zaniedbanie praca dziewczyn na marne bo pierwsza liga uciekła powinny być wyciągnięte konsekwencje
Dokładnie przez czyjeś niedopatrzenie praca dziewczyn pójdzie na marne konsekwencje powinny być wyciągnięte
dwa walkowery każdy za coś innego to znaczy że trener nie wie co się dzieje nie ogarnia przepisów i ogranicza się tylko do reprezentowania drużyny na zawodach bo pomysłów na ekstraklasę też ma mało. Wyniki marne nie liczymy na wielkie zwycięstwa meczowe ale setów nie potrafimy wiele wygrać.
Zwolnić z obowiązków pierwszego trenera lub może sam się podda do dymisji nie tacy trenerzy odchodzili ze spuszczoną głową.
To jest jakaś parodia żeby wielcy działacze i znawcy tenisa stołowego nie ogarniali prostych przepisów prezesie Fajkus trzeba się szkolić i czytać ze zrozumieniem to także dotyczy wszystko wiedzącego trenera może być że spartaczyliście dziewczynom awans do pierwszej ligi. Beznadzieja !!!!!
To kto nie zna przepisów i wystawia zawodniczki które nie mogą grać …