Wandale “spod inhalatorium” zatrzymani

„Kolejny raz publikacja wizerunku przyniosła efekt” – cieszą się jastrzębscy policjanci.

„Po publikacji otrzymaliśmy informacje na temat tożsamości młodych osób, których wizerunek był na zdjęciach. Wandalami okazali się mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju” – dowiadujemy się.

O poszukiwaniach wandali policja poinformowała 12 stycznia 2020 roku. Z ustaleń wynikało, że młodzi ludzie w Parku Zdrojowym – obok inhalatorium – zniszczyli ławeczki. „Po publikacji otrzymaliśmy informacje dotyczące osób, których wizerunek był na zdjęciach. Okazało się, że to jastrzębianie w wieku 14-16 lat. Teraz nastolatkowie poniosą konsekwencje swojego postępowania” – pada na koniec. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

  1. Powiem ci endek twoja glupota normalnie cie przerosła,a moze to są dzieci 500+,a może nasluchali się tego co mówi że dochodzi do prawdy i co nawołuje do niezgody….. a ich rodzice siedzą w pierwszych ławkach w kosciele,pomyśl nim cos napiszesz

  2. Gdyby słuchali Owsiaka to np. dołożyliby cegiełkę dla ratowania życia innych. Powiedzenie, że lepiej być głupim niż się odezwać i rozwiać wątpliwości, w Twoim przypadku ma zastosowanie.

    1. Czy zgłoszeniodawca zostanie nagrodzony odznaczeniem “zasłużony dla POlski” przez jaśnie wielmożną panującą hrabinę?

  1. Za straty oczywiście zapłacą rodzice a co do małolatów… Zależy jak sąd rozpozna rodziców i jeśli uzna iż poradzą sobie z wychowaniem dziecka (a rodzice będą o tym solennie zapewniać) to na tym się sprawa zakończy. Jeśli jednak rodzice to jakiś “element” bądź obiorą strategię “to nie moja wina że synek nabroił” to sąd będzie miał wszelkie przesłanki do tego by skierować ich do ośrodka wychowawczego (tzw. poprawczaka) i zwykle tak się to kończy.

  1. Dżordż Lowerboj

   Nic z tego.

   RODO przede wszystkim chroni rzezimieszków.

   Natomiast dane ofiar przestepstw to już całkiem inna bajka. Nie są tak chronione.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Badania prenatalne

Badania Prenatalne NFZ.
Wyliczenie ryzyka możliwości
wystąpienia chorób genetycznych,
wykluczenie wad rozwojowych płodu,
potwierdzenie dobrostanu płodu.

Czytaj więcej »

Skup aut

Skup, złomowanie samochodów.
Gotówka i umowa od ręki.
Dojazd do klienta.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny