Warszawa i Wrocław w “Kurniku”

Juniorzy Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla poznali rywali w fazie półfinałowej Mistrzostw Polski w najstarszej młodzieżowej kategorii wiekowej. W czwartek w siedzibie Polskiego Związku Piłki Siatkowej odbyło się losowanie, za sprawą którego wiemy już, iż młodzi “pomarańczowi” podejmą w Hali Sportowej w Szerokiej zespoły MKS MDK Warszawa, Szamotulanina Szamotuły i Gwardii Wrocław.

Do ścisłego finału awansują dwie najlepsze drużyny turnieju, który będzie rozgrywany w popularnym “Kurniku” w dniach 26-28 marca. Pozostałe trzy turnieje półfinałowe rozgrywane będą w tym samym terminie w Bełchatowie (uczestnicy: Skra Bełchatów, Wola Warszawa, AKS V LO Rzeszów, TSV Sanok), Bydgoszczy (Chemik Bydgoszcz, UKS 13 Zielona Góra, AZS Częstochowa, Sparta AGH Kraków) i Warszawie (Metro Warszawa, Lechia Tomaszów Maz., Energetyk Poznań, Trefl Gdańsk).

Przypomnijmy, że podopieczni trenera Dariusza Luksa uzyskali awans do tej fazy Mistrzostw Polski za sprawą triumfu w Mistrzostwach Śląska oraz w ćwierćfinale ogólnokrajowym w Suwałkach.

Źródło: PZPS, Facebook / Akademia Talentów JW

Komentarze

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Najnowsze informacje

Zapowiedzi

Galerie zdjęć

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny