Wieczorem piją pod szkołami?

Dla uczniów rok szkolny rozpoczął się tradycyjnie we wrześniu, jednak jeszcze w okresie wakacyjnym strażnicy miejscy kontrolowali tereny przy placówkach oświatowych, zwracając uwagę na wszelkie nieprawidłowości i niedogodności, mogące wpłynąć na bezpieczeństwo najmłodszych w drodze do szkoły.

Co wieczorami dzieje się na terenach należących do jastrzębskich szkół? (fot. pixabay)

„Natomiast od pierwszego września, przy wybranych przejściach dla pieszych usytuowanych w rejonie szkół, strażnicy zwracali szczególną uwagę na stosowanie się kierowców do przepisów zawartych w prawie o ruchu drogowym oraz na odpowiednie zachowanie się dzieci i ich rodziców, korzystających z chodników i przejść dla pieszych” – informuje Straż Miejska w Jastrzębiu-Zdroju.

„Po zakończeniu czynności związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa komunikacyjnego, funkcjonariusze Straży Miejskiej patrolują także tereny przy szkołach, przeciwdziałając między innymi aktom dewastacji, zaśmiecania, a w godzinach wieczornych – także spożywania alkoholu” – pada na koniec.

Wpisy na temat “Wieczorem piją pod szkołami?”

  1. Skoro tam piją, to gdzie patrole Policji czy SM?! Karać a jak nieletni to do sądu rodzinnego bo rodzice widać sobie nie radzą.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry