Wieczorem piją pod szkołami?

Dla uczniów rok szkolny rozpoczął się tradycyjnie we wrześniu, jednak jeszcze w okresie wakacyjnym strażnicy miejscy kontrolowali tereny przy placówkach oświatowych, zwracając uwagę na wszelkie nieprawidłowości i niedogodności, mogące wpłynąć na bezpieczeństwo najmłodszych w drodze do szkoły.

Co wieczorami dzieje się na terenach należących do jastrzębskich szkół? (fot. pixabay)

„Natomiast od pierwszego września, przy wybranych przejściach dla pieszych usytuowanych w rejonie szkół, strażnicy zwracali szczególną uwagę na stosowanie się kierowców do przepisów zawartych w prawie o ruchu drogowym oraz na odpowiednie zachowanie się dzieci i ich rodziców, korzystających z chodników i przejść dla pieszych” – informuje Straż Miejska w Jastrzębiu-Zdroju.

„Po zakończeniu czynności związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa komunikacyjnego, funkcjonariusze Straży Miejskiej patrolują także tereny przy szkołach, przeciwdziałając między innymi aktom dewastacji, zaśmiecania, a w godzinach wieczornych – także spożywania alkoholu” – pada na koniec.

Wpisy na temat “Wieczorem piją pod szkołami?”

  1. Skoro tam piją, to gdzie patrole Policji czy SM?! Karać a jak nieletni to do sądu rodzinnego bo rodzice widać sobie nie radzą.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Carte Blanche

Usługi wykończeniowe,
gładzie, malowanie, kafelkowanie
sufity podwieszane, sufity napinane,
panele podłogowe i ścienne,
montaż drzwi i parapetów.
meble na wymiar.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny