Wpadł przez brak maseczki

Poszukiwany 20-latek wpadł przez brak maseczki

Od 10 października w naszym kraju mamy obowiązek zakrywania ust i nosa. Nie musimy mieć do tego profesjonalnej maseczki, wystarczy chusta lub część odzieży. Dlatego policjanci patrolujący ulice zwracają szczególną uwagę na to, czy mieszkańcy przestrzegają obostrzeń.

Tymczasem w niedzielę, 18 października, po godzinie 18.00 policjanci prewencji, patrolując ulicę Bednorza, zauważyli mężczyznę, który nie miał zakrytych ust i nosa. Podczas legitymowania okazało się, że jastrzębianin jest poszukiwany do odbycia kary pozbawiania wolności. 20-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu, skąd trafi prosto za więzienne mury. Za brak maseczki mundurowi ukarali zatrzymanego mandatem. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

  1. teraz ten 20-latek powinien zlozyc zawiadomienie do prokuratury o popelnieniu przestepstwa w postaci przekroczenia uprawnien przez policjanta wypisujacego mandat za brak maski – nie mozna karac na podstawie rozporzadzenia!

  2. “Przestrzegają obostrzeń” – śmiechu warte. Przecież nie ma takiego paragrafu! Jak Rząd wystawi obostrzenie aby w piątki chodzić w czerwonych japonkach, a np. w każdą drugą sobotę miesiąca z włosami uczesanymi w kok to też będziemy musieli się słuchać jak pieski? I specjalnie włosy zapuszczać wbrew sobie? Swoim zasadą? Dlaczego ktoś chce żyć moim życiem?! To są tylko TYLKO obostrzenia – to nie prawo!

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Badania prenatalne

Badania Prenatalne NFZ.
Wyliczenie ryzyka możliwości
wystąpienia chorób genetycznych,
wykluczenie wad rozwojowych płodu,
potwierdzenie dobrostanu płodu.

Czytaj więcej »

Skup aut

Skup, złomowanie samochodów.
Gotówka i umowa od ręki.
Dojazd do klienta.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny