“Wparował” do sklepu z… kuchennym tłuczkiem

fot. Śląska Policja

Do tego zdarzenia doszło we wtorek, 16 lutego, na terenie jednej z placówek handlowych. Około godziny 6.20 do sklepu wszedł młody mężczyzna, który zabrał z półki alkohol, a następnie zmierzał w kierunku wyjścia. Widząca to sprzedawczyni próbowała go zatrzymać. Wtedy agresor wyciągnął z plecaka tłuczek kuchenny i zaczął jej grozić. Wystraszona kobieta wycofała się, a „rozbojarz” uszkodził sklepowe drzwi i uciekł. Ochrona od razu powiadomiła o zdarzeniu policję.

Na miejsce skierowano wszystkie dostępne patrole i rozpoczęto poszukiwania sprawcy. Około godziny 13.20 agresor powrócił do sklepu. Tym razem chciał ukraść kawę, ale został zatrzymany. 26-letni mężczyzna był dobrze znany policjantom i pracownikom sklepów. Ze złodziejskiego procederu uczynił sobie stałe źródło dochodu. Kradł na terenie całego miasta. Oprócz wspomnianej kradzieży rozbójniczej, policjanci prowadzili przeciwko niemu już kilka spraw o kradzieże mniejszej wagi.

Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju, na wniosek prokuratury, zastosował wobec podejrzanego 3-miesięczny areszt. Za zarzucane czyny 26-latek może spędzić w więzieniu do 10 lat. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

  1. *******************
    “…ale został zatrzymany. 26-letni mężczyzna był dobrze znany policjantom i pracownikom sklepów.
    *******************
    Coś nie tak jest z tym naszym aparatem państwa a może i tą naszą cywilizacją – więc żule rządzą. A może tak ma być?

  2. Znany policjantom regularny złodziej regularnie dorabia na naszych sklepach….. I co jest nie do ruszenia??? W sklepach trzymać paralizator/tasak i nie pierdol** się z takim tylko odwalić grabie powyżej łokci a żeby przed policją wolniej uciekał to wiertelko w kolanko

    1. Proponuję, żebyś te mądrości zrealizował w życiu samodzielnie. Ja to ci nawet raz w roku paczkę do pierdla z szacunku wyślę, ale nie radź innym sposobów rozwiązywania problemów, które zaprowadzą ich za kraty…

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Badania prenatalne

Badania Prenatalne NFZ.
Wyliczenie ryzyka możliwości
wystąpienia chorób genetycznych,
wykluczenie wad rozwojowych płodu,
potwierdzenie dobrostanu płodu.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny