Wprosiła się na małą “imprezkę”

47-letnia mieszkanka powiatu pszczyńskiego została zatrzymana i doprowadzona do komendy, a tam poddana badaniu na alkomacie. Urządzenie wykazało… ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu…

W minioną sobotę, 3 października, przed godziną 11.00 do mieszkania na jednym z żorskich osiedli wtargnęła kobieta. W środku wraz z małym dzieckiem przebywała 28-latka, którą zszokowała nieoczekiwana sytuacja. 47-latka, zapewne czując się „jak u siebie”, przemieściła się do pokoju dziecka, usiadła na łóżku, a kiedy została poproszona przez właścicielkę lokalu o jego opuszczenie, wstąpiła w nią agresja.

Zdenerwowana 28-latka, w obawie o swoje bezpieczeństwo, wraz z dzieckiem wyszła na zewnątrz, zamknęła za sobą drzwi na klucz i zwróciła się o pomoc do policjantów. Kiedy ci przybyli na miejsce, okazało się, że nieproszony gość raczy się alkoholem, trzymając w ręku… 20-złotowy banknot należący do właścicielki mieszkania.

47-letnia mieszkanka powiatu pszczyńskiego została zatrzymana i doprowadzona do komendy, a tam poddana badaniu na alkomacie. Urządzenie wykazało… ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Kobieta wkrótce usłyszy zarzuty. Za naruszenie miru domowego grozi jej kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności do roku. (źródło: KMP Żory)

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Skup aut

Skup, złomowanie samochodów.
Gotówka i umowa od ręki.
Dojazd do klienta.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

Czytaj więcej »

Carte Blanche

Usługi wykończeniowe,
gładzie, malowanie, kafelkowanie
sufity podwieszane, sufity napinane,
panele podłogowe i ścienne,
montaż drzwi i parapetów.
meble na wymiar.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny