Wreszcie! Będzie jaśniej i bezpieczniej

Obie inwestycje zostały w całości sfinansowane z budżetu gminy i kosztowały w sumie 219 tysięcy złotych (fot. S. Bartecka)

Jaśniej i bezpieczniej w… Pawłowicach. Zakończyła się budowa oświetlenia na ulicy Zawadzkiego w Golasowicach, wraz z doświetleniem skrzyżowania z drogą wojewódzką w kierunku Cieszyna.

„Niedawno odbył się odbiór techniczny inwestycji związanej z budową oświetlenia. Od połowy lipca firma Tom Elektro realizowała prace związane z budową nowej sieci ziemnej. Na fundamentach postawiono słupy oświetleniowe, na których zamontowano 32 oprawy energooszczędne typu LED. W ten sposób oświetlony został odcinek od skrzyżowania z drogą wojewódzką w kierunku Cieszyna – aż do przystanku Golasowice Rańdówka. Równocześnie wykonano prace związane z oświetleniem skrzyżowania ulic: Zawadzkiego, Kraszewskiego, DW 938 wraz ze znajdującym się tam przejściem dla pieszych. W obrębie skrzyżowania postawiono 7 słupów z lampami LED, które zapewniają odpowiednią widoczność skrzyżowania z dwóch stron oraz odcinka drogi wojewódzkiej” – informuje Urząd Gminy w Pawłowicach. Obie inwestycje zostały w całości sfinansowane z budżetu gminy i kosztowały w sumie 219 tysięcy złotych.

  1. A co nas to interesuje !!! to jest gmina Pawłowice w której się wiele robi dla mieszkańców w przeciwieństwie do naszej osady górniczej która umrze śmiercią naturalną dzięki obecnym zarządcom!!!

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry