Wszyscy pracownicy zakażeni

„W związku z zakażeniami koronawirusem wszystkich pracowników w Referacie Rejestracji Pojazdów, do końca tygodnia jesteśmy zmuszeni wstrzymać rejestrację pojazdów” – poinformował jastrzębski magistrat.

fot. UM Jastrzębie-Zdrój/R. Mączyński

„Osoby tam pracujące, wydające dowody rejestracyjne, posiadają specjalistyczne uprawnienia i certyfikowane dostępy do ogólnopolskiej bazy danych, w związku z tym nie mogą być zastąpione przez innych pracowników urzędu. Zapewniamy, że wszystkie umówione spotkania, również te zaplanowane z wyprzedzeniem, zostaną przełożone na inny termin. Od wczoraj trwa telefoniczne informowanie klientów o zaistniałej sytuacji i wyznaczanie nowych terminów” – dowiadujemy się.

Aktualnie w Urzędzie Miasta Jastrzębie-Zdrój nie są wydawane bilety pozwalające na rejestrację wizyty. Ta usługa wstrzymana jest również w systemie elektronicznym. Sytuacja utrzyma się co najmniej do końca tygodnia. Wszystkie wnioski można nadal składać elektronicznie. Praca innych wydziałów pozostaje póki co bez zmian” – pada na koniec. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

  1. Przeciez Urzędy miały być na zdalnym. W szpitalu na oddziałąch personel tez pozarażany jak słuchy chodzą i co z tego że zaszczepieni

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
PSE
Trudny kompromis