Wszystko dzięki „mrówczej” pracy kryminalnych

Dziesiątki sprawdzeń, ustaleń i pism z pytaniami o aktualne miejsce zamieszkania złożyły się na zakończenie sprawy poszukiwawczej, jaką prowadzili jastrzębscy kryminalni. Pozyskana informacja o miejscu pobytu okazała się „strzałem w dziesiątkę”. Teraz najbliższe 5 miesięcy 36-latka spędzi w areszcie śledczym.

Kobieta figurowała w policyjnych bazach jako osoba poszukiwana, którą należy zatrzymać i doprowadzić do aresztu śledczego. Problemy, jakich naważyła sobie 36- latka, miały związek z popełnionymi przez nią kradzieżami. Policjanci zajmujący się osobami poszukiwanymi uzyskali informację o miejscu, gdzie może przebywać kobieta. Informacja potwierdziła się i poszukiwana została zatrzymana. W efekcie najbliższe 5 miesięcy spędzi w areszcie śledczym. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “Wszystko dzięki „mrówczej” pracy kryminalnych”

  1. Pierdołami i patolgicznymi babami się zajmują dniami i tygodniami a faszływi policjanci okradają stare babcie z kolosalnych pieniędzy i ślad po tych ”policjantach” znika na wieki wieków i policja jest bezradna.

    1. Tak. Pierdoły i patologia, ale ustalona i zatrzymana. Na tamtych też przyjdzie pora. Może dziś a może jutro, tylko dzięki nikt nie powie, bo jestem psem z guberni. Przykre nie.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry