Wszystko nadal pozamykane…

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, odnosząc się do przedłużenia tzw. kwarantanny narodowej do końca stycznia, poinformował iż nadal obowiązywać będą dotychczasowe obostrzenia dotyczące możliwości korzystania z wybranych obiektów sportowych. Zgodnie z rozporządzeniem władz, grać i trenować mogą jedynie osoby zawodowo zajmujące się sportem oraz uczestniczące we współzawodnictwie sportowym organizowanym przez odpowiedni polski związek sportowy.

Oznacza to, że wstęp na udostępnione obiekty odbywać się będzie nadal wyłącznie na podstawie okazania stosownego dokumentu, czyli licencji klubowej, pisma potwierdzającego powołanie do kadry lub innego pisma dotyczącego udziału we współzawodnictwie. Dokument musi być potwierdzony przez związek sportowy.

Tym samym osobom na co dzień korzystającym z basenów, siłowni czy hal pozostaje czekać na poluzowanie obostrzeń. Miejmy nadzieję że już w lutym stanie się to możliwe.

Przypomnijmy, że z uwagi na tzw. kwarantannę narodową już zostały odwołane zajęcia rekreacyjne w ramach ferii zimowych, a także pierwsze styczniowe kolejki miejskich lig halowej i siatkówki.

Źródło: MOSiR Jastrzębie

Komentarze

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Najnowsze informacje

Zapowiedzi

Galerie zdjęć

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny