Wybrano nowego prezesa JSW

„Barbara Piontek została powołana przez Radę Nadzorczą JSW SA na stanowisko Prezesa Zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej X kadencji. Swoje obowiązki nowa Pani prezes obejmie 1 marca 2021 roku. Do tego czasu Artur Dyczko, Zastępca Prezesa Zarządu JSW ds. Technicznych i Operacyjnych, będzie pełnił obowiązki Prezesa Zarządu” – poinformowała Jastrzębska Spółka Węglowa.

Barbara Piontek, jak podaje portal nettg.pl, jest profesorem Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. Jest także cenionym ekspertem z zakresu zarządzania publicznego, zarządzania strategicznego, rozwoju branż strategicznych, procesów restrukturyzacji obszarów strategicznych, w tym związanych z bezpieczeństwem strategicznym oraz energetycznym. Ponadto jest analitykiem rynkowym i specjalistą ds. wdrożeń nowych technologii. Tworzyła strategie rozwoju dla miast, biznesplany dla inwestycji strategicznych, brała udział w międzynarodowych i krajowych projektach badawczo-rozwojowych.

Od 2016 r. do 4 czerwca 2020 r. pełniła funkcję wiceprzewodniczącej rady nadzorczej Tauron Wytwarzanie. Od 2018 r. jest przewodniczącą rady nadzorczej Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Od października 2020 r. pełni funkcję przewodniczącej rady nadzorczej PGG.

 1. Nie chcę się aż tak bardzo czepiać, bo w pewnym sensie jako posiadacz akcji JSW bardzo Pani nowej prezes Barbarze kibicuję ale obawiam się, że jej wykształcenie zdobyte na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim może okazać się niewystarczające do wyciągnięcia spółki z dołka.

 2. Ciekawe czy to krewno tego Piontaka co go kiedyś przysypało na dole . To był twardy facet , kajś tydziyń tam leżoł , zjod cały sztil od łopaty i popijoł własnym moczym. Łone tam nie przysypie , ale sztilym może komu przyp….ić.

 3. Jeśli się Pani nie uda, to w razie czego w odwodzie jest Piotr, obywatel wzorowy, do każdych wyzwań gotowy.

  1. No chyba nie tego Z Boryni P.U. to by była gańba na takiego zamienić. nawet nic do czynienia z komunistami nie chce mieć

 4. No to sie na pewno na problemach gornictwa ”zna ”, ma na pewno ”duze doswiadczenie” i ”zna problemy gornikow ”,tak trzymac.

 5. człowiek bez biegunki

  Czy na kopalniach już posprzątano po związkowej biegunce , bo wyglądało to strasznie ślady od biurowca do biura od biura do cechowni wszystkie chodniki zanieczyszczone . Tłuste koty chodziły i srały z wrażenia aby tylko nie wybrali kogoś innego których oni nie zaakceptują a tu masz wybrali nie po ich myśli dlatego ta sraczka ale zrobi porządek z tym tałatajstwem i tymi pociotkami też

  1. Dokładnie jak widzę tych pedałków w spodniach jajogniotach to żal mi ich… To już nie jest facet tylko klaun w rurkach…

  2. Straszne…ten widok Bienkowskiej, Tuska a teraz Piontek w stroju górniczym…kto ich przebiera. Pani P. szybciej odejdzie niż się wam wydaje.Sześć Boże

  3. brawo za tekst!!!!!! biegały jak by im zabrakło stoperanu tłuste koty niech ta kobieta zrobi z nimi porządek dosyć panoszenie się tłustych kotów ! Dosyć machlojek i przekrętów

 6. Koniec węgla się zbliża . Rząd – zdrada , związkowcy – zdrada , górnik – za zdrajców będzie bezrobotny , a miasto można wysiedlić i zalać woda .

  1. Nareszcie zrobi porządek babka z tymi facetami nie będą się szarogęsić dosyć rządów facetów! Teraz na skinienia palca będa robić to co im karze! Tak kobitki trzymać, koniec rządów facecików – kogucików w spodenkach gnotojajowych.

   1. Porządek to chyba powinien zrobić lekarz psycholog z twoim mózgiem bo bredzisz jak potłuczona, twój nick, “neuronowa” zresztą sam mówi za siebie że masz coś z głową.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Badania prenatalne

Badania Prenatalne NFZ.
Wyliczenie ryzyka możliwości
wystąpienia chorób genetycznych,
wykluczenie wad rozwojowych płodu,
potwierdzenie dobrostanu płodu.

Czytaj więcej »

Carte Blanche

Usługi wykończeniowe,
gładzie, malowanie, kafelkowanie
sufity podwieszane, sufity napinane,
panele podłogowe i ścienne,
montaż drzwi i parapetów.
meble na wymiar.

Czytaj więcej »

Fitness World za 1zł!

Ruszyła przedsprzedaż karnetów
Fitness World!
Pierwsze 3 miesiące za 1 zł/m-c.
Promocję można zakupić na stronie internetowej
www.fitnessworld-polska.pl
do 28.05.2021 r.
Do zobaczenia w klubie!

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny