Wychowaj syna… z hokejem na lodzie!

Akademia JKH GKS Jastrzębie zaprasza wszystkich chłopców w wieku od czterech do ośmiu lat na zajęcia grupy naborowej, które odbywają się na Lodowisku Jastor w poniedziałkowe, środowe i piątkowe popołudnia. Na początek klub zapewnia bezpłatne łyżwy, kask i ochraniacze, tak aby dziecko samo mogło przekonać się, czy hokej na lodzie może być stać się dla niego pasją na całe życie lub… prawdziwą szkołą życia.

Zapisy do grupy naborowej trwają cały rok, a zatem dołączyć można w każdej chwili. Rodzice, którzy mają określone wątpliwości lub pytania mogą zajrzeć na zajęcia naboru, które są otwarte także dla publiczności. Ponadto wszelkich informacji z chęcią udzieli trener Wojciech Czech (tel. 516993473).

Komunikat prasowy JKH GKS Jastrzębie: Hokej to szkoła życia!

Oczywistym jest, że każdy rozsądny rodzic zastanawia się nad przyszłością swojego dziecka. Kim będzie? Czy osiągnie więcej niż ja? Jaka będzie jego droga przez tę niełatwą rzeczywistość? Wreszcie – czy… będzie szczęśliwe? Hokej na lodzie nie da Wam odpowiedzi na te trudne pytania. Może jednak pomóc odnaleźć ścieżki, które znacznie ułatwią Waszym pociechom (i Wam przy okazji) wspólne przeżycie ich dorastania. Akademia JKH GKS Jastrzębie może stać się dla Was partnerem w trudnym dziele przygotowania Waszych synów na zderzenie z dorosłością.

Być może powyższy wstęp wyda się dla niektórych Czytelników nieco przyciężki. Wszak rozmawiamy tu o hokeju na lodzie, nie zaś o studiowaniu fizyki atomowej. Niemniej, przy podjęciu decyzji o dalszych losach swojego dziecka na pewno wielu z Was obmyśla plany oparte o określone wartości, które powinny „wyszlifować” charakter młodego człowieka, tak aby samodzielnie poradził on sobie w życiu. A to już zupełnie inna sprawa i nie ma tu miejsca na żarty.

Czytaj więcej: Hokej to szkoła życia >>

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry