Wycierał zakrwawioną dłoń w… policyjne mundury

W piątek, 19 lutego, właściciel lokalu znajdującego się w centrum Pszczyny poprosił policjantów o interwencję. Powodem wezwania był nietrzeźwy i agresywny klient. Przybyli na miejsce mundurowi zastali w lokalu około 80 osób, które spożywały w środku alkohol i posiłki.

fot. pixabay

Awanturujący się mężczyzna znieważał stróżów prawa oraz kierował wobec nich groźby. Odczytywał nazwiska z imienników policjantów, a następnie groził śmiercią im oraz ich dzieciom. Używał wobec nich słów obraźliwych i wulgarnych. Wyzywał ich najbliższych i groził im, że ich zabije. Agresor miał mocno rozciętą dłoń i wymachiwał nią w kierunku interweniujących oraz wycierał w policyjne mundury. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Wówczas jego agresja przeniosła się na udzielających mu pomocy ratowników. Aby nie dopuścić do eskalacji, mężczyzna został wyprowadzony na zewnątrz budynku, a następnie przewieziony do izby wytrzeźwień. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

W związku z ujawnionymi w lokalu naruszeniami obowiązujących obostrzeń, o całej sytuacji poinformowano Państwowego Inspektora Sanitarnego. Kontrola tej instytucji została przeprowadzona w sobotę, 20 lutego, w godzinach wieczornych. Ilość sił policyjnych, jaka została zadysponowana do przeprowadzenia czynności, uwzględniała liczbę osób przebywających w lokalu w poprzednim dniu. W rejonie lokalu rozlokowano kilka radiowozów. Policjanci mieli reagować na ewentualne zakłócenia ładu i porządku publicznego. Nie doszło do takich incydentów. Pracownicy sanepidu po wykonaniu swoich czynności stwierdzili naruszenia dotyczące aktualnych obostrzeń w zakresie prowadzenia działalności gastronomicznej.

W trakcie interwencji w sobotni wieczór policjanci wylegitymowali 6 osób, które znajdowały się wewnątrz lokalu i spożywały tam alkohol oraz posiłki. Ponadto nie stosowały się do obowiązku zakrywania ust i nosa. Wobec nich będą sporządzone wnioski o ukaranie do sądu. (źródło: KPP Pszczyna)

Wpisy na temat “Wycierał zakrwawioną dłoń w… policyjne mundury”

    1. Widać że tobie psychiatra nie pomaga to debilu nie wypowiadaj się bo ja akurat straciłem kolegę na covida abyś doświadczył tego covida lub ktoś z bliskich to wtedy zobaczysz jak to jest ale w wersji hard
      Bo takich debili nie idzie słuchać

      1. Takie ciołki jsk ten Paweł to mają mózgi wyjałowienie i pierdy pisza jak ktoś nie doświadczył tego dziadostwa i do tej pory ma powikłania lub nie stracił kogoś bliskiego to takie tumoki tak piszą

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Badania prenatalne

Badania Prenatalne NFZ.
Wyliczenie ryzyka możliwości
wystąpienia chorób genetycznych,
wykluczenie wad rozwojowych płodu,
potwierdzenie dobrostanu płodu.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny