„Wypadkowo” przy hali. 84-latka w szpitalu

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu okazało się przyczyną zdarzenia drogowego, do jakiego doszło dziś, 5 lutego, około godziny 10.00 na skrzyżowaniu alei Jana Pawła II z ulicą Kusocińskiego. Jak ustalili policjanci z jastrzębskiej „drogówki”, kierujący renault 46-latek nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu aleją Jana Pawła II, w związku z czym uderzył w jadącego seata. 84-letna pasażerka z drugiego z pojazdów została przewieziona do szpitala na badania. Policjanci apelują o ostrożność i dostosowanie prędkości do warunków ruchu. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “„Wypadkowo” przy hali. 84-latka w szpitalu”

  1. Skoro miała pierwszeństwo to dlaczego uległa wypadkowi. Przepis wyraźnie mówi że ma pierwszeństwo z powodu bezpiecznego kontynuowania podróży. To samo dotyczy świateł światło zielone to pierwszeństwo i bezkolizyjną podróż bo tak mówi przepis ruchu drogowego. Przejście dla pieszych daje pierwszeństwo pieszemu czyli jest bezkolizyjne. Dlaczego uległa wypadkowi.

  2. Przy hali sportowej często niestety są wypadki, mieszkańcy „szóstki” od kilkunastu lat piszą i proszą o zainstalowanie tam instalacji świetlnej, niestety odzewu w tym temacie nie ma

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry