Wysłał sms-a, że nie chce dłużej żyć

fot. pixabay

Kolejna próba samobójcza w naszym mieście. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 12 grudnia, w godzinach wieczornych. Telefoniczny rozmówca relacjonował, że jego 35-letni znajomy miał wysłać sms-a, w którym pisał o myślach samobójczych i zamiarze połknięcia większej ilości leków. Błyskawicznie pod wskazany adres wysłano policyjny patrol, jeden zastęp straży pożarnej i pogotowie ratunkowe. Jeszcze przed przybyciem strażaków, stróże prawa weszli do mieszkania, gdzie znajdował się niedoszły samobójca. Ostatecznie zdecydowano o przewiezieniu 35-latka do szpitala na badania – w tym konsultację psychiatryczną.

  1. W Jastrzębiu mieszkają podli, wredni ludzie. Jak na codzień jesteśmy tymi ludźmi otoczeni to mamy takie efekty. Człowiek ma swoje granice nerwów i tolerancji.

  2. Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 lub 22 484 88 01.

    116 111 – ogólnopolski, bezpłatny i anonimowy telefon zaufania przeznaczony dla dzieci i młodzieży, czynny 7 dni w tygodniu przez całą dobę

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry