Z Rosją i Algierią w Jastrzębiu

W niedzielę w Hali Widowiskowo-Sportowej rozpoczął się Międzypaństwowy Turniej Towarzyski w piłce ręcznej mężczyzn z udziałem reprezentacji Polski, Rosji i Algierii. W pierwszym spotkaniu Rosjanie pewnie zwyciężyli ekipę z Afryki 30:24 (14:7). Niestety, z uwagi na obostrzenia jastrzębscy fani szczypiorniaka będą mogli przeżywać sportowe emocje wyłącznie za pośrednictwem transmisji TVP Sport.

W poniedziałek o godz. 17:30 do boju ruszą biało-czerwoni, którzy zmierzą się z Algierią. Na podsumowanie turnieju we wtorek o godz. 19:30 Polacy zagrają z Rosją.

Dodajmy, że mecze w naszej hali są dla reprezentacji Polski elementem przygotowań naszej kadry do meczów eliminacji Euro 2020 z Turcją (Eskihir, Płock) oraz Mistrzostw Świata w Egipcie (13-31 stycznia).

W jastrzębskim zgrupowaniu kadry selekcjonera Patryka Rombla udział biorą: Kacper Adamski, Piotr Chrapkowski, Jan Czuwara, Michał Daszek, Dawid Dawydzik, Maciej Gębala, Tomasz Gębala, Piotr Jarosiewicz, Jan Klimków, Mateusz Kornecki, Przemysław Krajewski, Maciej Majdziński, Adam Morawski, Arkadiusz Moryto, Michał Olejniczak, Arkadiusz Ossowski, Mateusz Plechowski, Maciej Pilitowski, Rafał Przybylski, Szymon Sićko, Patryk Walczak, Piotr Wyszomirski i Maciej Zarzycki. Od 30 grudnia do kadry dołączy Kamil Syprzak.

Źródło: zprp.pl

Komentarze

Wpisy na temat “Z Rosją i Algierią w Jastrzębiu”

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Najnowsze informacje

Zapowiedzi

Galerie zdjęć

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny