Zaatakował… Młody, pijany, z nożem…

Do tego zdarzenia doszło u naszych sąsiadów – w Żorach. 19-latek zaatakował dwóch stojących na ulicy 14-latków. Napastnik, trzymając w rękach nóż, podszedł do nich i zażądał wydania pieniędzy oraz telefonów. Doprowadzając w ten sposób nastolatków do stanu bezbronności, ukradł im dwa powerbanki i maseczkę, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. Poszkodowani znaleźli pomoc w pobliskim sklepie, gdzie wkrótce dotarł zespół pogotowia ratunkowego i policjanci.

Kryminalni natychmiast przystąpili do działania i już niebawem ustalili tożsamość sprawcy. Z pomocą przyszedł ich kolega, który pomógł wytypować sprawcę, mimo że miał akurat wolne po służbie. 19-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania był pijany, ponadto stróże prawa znaleźli przy nim narkotyki.

Na wniosek prokuratora i śledczych sąd tymczasowo aresztował młodego mężczyznę, który dokonał rozboju w warunkach powrotu do przestępstwa. (źródło: KMP Żory)

Wpisy na temat “Zaatakował… Młody, pijany, z nożem…”

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Geodezja

Sporządzenie mapy do celów projektowych, aktualizacja mapy zasadniczej, inwentaryzacja powykonawcza budynków, przyłączy, wytyczenie budynków, podział nieruchomości.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny