Zagrażał bezpieczeństwu żony

fot. Śląska Policja

11 czerwca jastrzębscy policjanci otrzymali informację, że w jednym z mieszkań dochodzi do aktów przemocy domowej. Mundurowi potwierdzili zgłoszenie. Pijany i agresywny 49-latek zagrażał bezpieczeństwu żony. Mężczyzna został zatrzymany. Jak ustalili śledczy, agresor stosował przemoc psychiczną i fizyczną wobec partnerki. Dzięki uprawnieniom, jakie otrzymali niedawno policjanci, nakazano mu opuścić wspólnie zajmowane mieszkanie. Policjanci wydali także zakaz zbliżania się do mieszkania i jego bezpośredniego otoczenia. Prokurator objął jastrzębianina policyjnym dozorem.

Niestety, wszystkie te środki okazały się niewystarczające. Na początku lipca podczas interwencji domowej 49-latek został ponownie zatrzymany. Złamał zakaz i wywołał w domu kolejną awanturę. W związku z lekceważeniem prawa, sąd zdecydował, że najbliższe trzy miesiące oprawca spędzi w areszcie. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “Zagrażał bezpieczeństwu żony”

  1. Biedne pijane kobiety maltretowane przez domowych agresorów może czas wziasc się za nie, zapłacić podobno do tanga trzeba dwojga

    1. ? kobieta mężczyźnie? To trzeba być chorym. Jak się chłop baby boi to niech idzie do lekarza ale nie wiem czy są leki na bojaźnie ha ha.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?