Zamiast samobójstwa, skręciła sobie papierosa

Tym razem dyspozytor numeru alarmowego 112 nie miał łatwego zadania. Telefoniczna rozmówczyni chciała zgłosić rzekomą przemoc domową ze strony matki. W trakcie rozmowy „co rusz” wtrącała „dziwne słowa”, mówiła chaotycznie, w końcu – przerwała połączenie. Prawdopodobnie w relacji kobiety pojawił się także wątek targnięcia się na własne życie.

Pod wskazany adres – mowa o budynku wielorodzinnym na osiedlu Barbary – zadysponowano natychmiast policyjny patrol. Już na miejscu policjanci dowiedzieli się, że nie „chodziło” o żadne samobójstwo czy przemoc domową, ale awanturę z powodu… tytoniu do skręcania papierosów między córką i matką. Ponadto zgłaszająca oświadczyła, iż „nie miała na myśli, że coś sobie zrobi, ale skręcenie papierosa”. Przyznała również, że pomyliła numer alarmowy 112 z telefonem zaufania.

Na tym „tytoniowa” interwencja zakończyła się!

Wpisy na temat “Zamiast samobójstwa, skręciła sobie papierosa”

  1. podoficer dyżurny

    Jak to na tym interwencja zakończyła się ? A gdzie wezwanie do sądu o bezpodstawną interwencje? Wy, policjanci krawężniki nie wiecie co się w takiej sytuacji robi? Ja mam was uczyć prawidłowo wykonywać czynności na służbie? Do emerytury będziecie szlifować chodniki za wasze niedołęstwo.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Badania prenatalne

Badania Prenatalne NFZ.
Wyliczenie ryzyka możliwości
wystąpienia chorób genetycznych,
wykluczenie wad rozwojowych płodu,
potwierdzenie dobrostanu płodu.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny