Żar wygaszony w Skrbeńsku

Żar Szeroka; fot. Facebook

W niedzielę piłkarze Żaru Szeroka rozegrali w Skrbeńsku mecz o przysłowiowe “sześć punktów”, ale niestety nie będą tego starcia dobrze wspominać. Podopieczni Grzegorza Kasprzaka ponieśli bowiem z wysoką porażkę aktualnym wiceliderem, jednak wynik 0:5 (0:1) nie odzwierciedla przebiegu meczu rozegranego na boisku położonym nad czeską granicą.

Podopieczni trenera Grzegorza Kasprzaka byli przed przerwą drużyną lepszą, ale nie dopisywało im szczęście. W drugiej połowie prowadzone przez Artura Łacioka Skrbeńsko srogo “zemściło się” za niewykorzystane przez Żar sytuacje, dzięki czemu zgarnęło cenne i okazałe zwycięstwo.

W następnej kolejce Szeroka będzie mogła poprawić swój bilans bramkowy, bowiem na ul. Sławika zawita outsider z Roju.

9 maja 2021, Skrbeńsko, 11:00
LKS Skrbeńsko – Żar Szeroka 5:0 (1:0)
Bramki: Kopel 73, 76, Jędrzejkiewicz 32, Nowak 63, Żyluk 85