Zdemolował windę. Teraz szuka go policja…

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Z ustaleń śledczych wynika, że 6 lutego 2021 roku w jednym z budynków wielorodzinnych na ulicy Wielkopolskiej sprawca dokonał dewastacji windy, powodując szkody o łącznej wartości około 1800 złotych. Policjanci publikują zdjęcie z monitoringu, na którym kamery zarejestrowały sprawcę tego przestępstwa.

„Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciu, oraz osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 85 542 00, Wydziałem Kryminalnym w Jastrzębiu-Zdroju – osobiście, e-mailowo: kryminalny@jastrzebie.ka.policja.gov.pl, telefonicznie: 47 85 543 82 lub na numer alarmowy 112. Gwarantujemy anonimowość!” – czytamy na stronie KMP w Jastrzębiu-Zdroju. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

  1. Nie rozumiem co mu ta winda zawiniła.Tak jak co niektórych siła rozpiera i demolują kosze i przystanki albo auto przy chodniku.Mam nadzieję że jak go złapią to zapłaci za szkody i odpowiednia kara go spotka.Tylko czemu tak póżno pokazują te zdjęcie

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Geodezja

Sporządzenie mapy do celów projektowych, aktualizacja mapy zasadniczej, inwentaryzacja powykonawcza budynków, przyłączy, wytyczenie budynków, podział nieruchomości.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny