Zdobyli w Sari tuzin medali

Tradycyjnie już reprezentanci Jastrzębskiego Klubu Kyokushin Karate Kumite byli jednymi z głównych bohaterów rozgrywanego w Żorach turnieju Sari Cup. Podczas ósmej edycji zmagań podopieczni shihana Janusza Piórkowskiego zdobyli dwanaście medali, w tym dwa złote, które wywalczyli w sztukach kata nasi seniorzy: Marta Nalewajek i Oskar Kozieł. Dodajmy, że Kozieł stanął także na srebrnym podium w kumite, co uczyniło go jednym jastrzębskim multimedalistą w tej imprezie.

Pozostałe nasze lokaty na podium to pięć srebrnych i cztery brązowe medale. W kata wicemistrzostwa dorzucili Justyna Brzuska (juniorka) i Magdalena Konieczny (kadetka młodsza), natomiast w kumite – Witold Szweda (junior młodszy), Antoni Pilarski (kadet) i Jakub Stępień (junior). Również w walkach kumite jastrzębianie dołożyli pozostałe krążki z brązu, będące dziełem: Natalii Chełstowskiej (młodziczka), Nikoli Leśniewskiej (juniorka młodsza), Piotra Dąbrowskiego (masters) i Igora Orłowicza (młodzik).

W zawodach Sari Cup wystąpiło ćwierć tysiąca karateków z niemal trzydziestu klubów. Natomiast o randze JKKK Kumite w regionie świadczą nie tylko medale, ale także fakt, iż sędzią głównym imprezy był shihan Piórkowski.

Źródło: Facebook / JKKK Kumite

Wpisy na temat “Zdobyli w Sari tuzin medali”

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry