Złota w sobotę i… w niedzielę!

Zuzanna Fujak z tatą Pawłem, fot. Facebook

Po sobotnim zdobyciu narciarskiego mistrzostwa Polski juniorek młodszych w sprincie Zuzanna Fujak poszła za ciosem i także w niedzielę udokumentowała swoją dominację w kategorii wiekowej 2003-2004 triumfując w biegu na 5 km techniką klasyczną!

Jastrzębianka w barwach NKS Trójwieś Beskidzka pokonała trasę w Tomaszowie Lubelskim w czasie 17 minut i 59 sekund, dystansując o pięć sekund Kingę Mareczek (Karkonosze Jelenia Góra) oraz o dziewięć – Oliwię Buśko (Halicz Ustrzyki Dolne). W pokonanym polu jastrzębianka po raz kolejny pozostawiła ponad trzydzieści najlepszych polskich juniorek młodszych, w tym także reprezentantki Polski. Tym samym Zuzanna Fujak znalazła się w elitarnym gronie podwójnych złotych medalistów zmagań.

Dodajmy, że to nie koniec biegowych emocji i sukcesów, bowiem przed naszą zawodniczką teraz Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w ramach Pucharu Grupy Azoty w Ustrzykach, gdzie w środę i w czwartek odbywać się będzie rywalizacja w stylu dowolnym na 7,5 km (dochodzenie) oraz na 5 km (masowy).

Czytaj także: Narciarskie złoto dla Jastrzębia >>

Źródło: skipol.pl

Komentarze

Wpisy na temat “Złota w sobotę i… w niedzielę!”

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Najnowsze informacje

Zapowiedzi

Galerie zdjęć

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny