“Złotka” o krok od złota w Krakowie

Drużyna JKS SMS Jastrzębie wywalczyła srebrny medal rywalizacji minisiatkarskich trójek mocno obsadzonego Ogólnopolskiego Turnieju Mikołajkowego, którego 26. edycja rozegrana została w miniony weekend w Krakowie. Wicemistrzowski skład stworzyły Milena Gajewska, Małgorzata Grech, Zuzanna Nowakowska i Katarzyna Czerniakowska.

Po znakomitej postawie w pierwszej fazie zawodów uczennice Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego zameldowały się w sześciozespołowej grupie finałowej. Tu podopieczne trenerów Marty i Artura Olszowskich zajęły drugie miejsce, przegrywając tylko jedno spotkanie – po bardzo zaciętym boju 23:25 z faworyzowaną Prądniczanką Kraków, która ostatecznie zdobyła złoto. Podium Ogólnopolskiego Turnieju Mikołajkowego uzupełniła drużyna Salosu Staniątki.

Obok “srebrnej” ekipy trójek w Krakowie JKS SMS Jastrzębie reprezentowały także siatkarki dwójek i czwórek, ale tym razem ukończyły one zmagania poza strefą medalową.

Źródło: Facebook / Akademia Młodego Siatkarza