Zmarł radny Bolesław Lepczyński

Radny Rady Miasta oraz przewodniczący Rady Nadzorczej Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej odszedł w niedzielę rano.

Bolesław Lepczyński był radnym klubu Koalicji Samorządowej. Mieszkańcom dał się poznać jako społecznik żywo zainteresowany ich sprawami, od lat zaangażowanym w życie miasta.

„Zaangażowany w sprawy miasta radny. Społecznik, dla którego sprawy jastrzębian były szczególnie bliskie sercu. Człowiek wrażliwy i wielce pomocny. Żegnam Cię z wielkim smutkiem. Wyrazy współczucia przekazuję rodzinie, przyjaciołom i bliskim” – powiedziała prezydent Anna Hetman.

Bolesław Lepczyński zmarł po kilkunastodniowym pobycie w szpitalu w Raciborzu. W sierpniu skończyłby 71 lat. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój/informacja własna)

  1. Wiadomo że na covid bo w Raciborzu leżął. Ten covid zbiera żniwo i nawet jak chorowałem łagodnie w tamtym roku w czerwcu to ponownie się zaraziłem w styczniu ale teraz mam powikłania

    1. Był zawsze uprzejmy, przechodząc, zagadnął podał rękę na przywitanie. Upływającego czasu nie sposób cofnąć. Rodzinie składam szczere wyrazy współczucia.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Geodezja

Sporządzenie mapy do celów projektowych, aktualizacja mapy zasadniczej, inwentaryzacja powykonawcza budynków, przyłączy, wytyczenie budynków, podział nieruchomości.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny