Znalazła 7 tysięcy na osiedlu i oddała policjantom

Dzięki uczciwości 51-letniej mieszkanki Żor blisko 7 tysięcy złotych wróciło do właściciela. Na początku tygodnia odebrał je mężczyzna, który zgubił pieniądze na jednym z osiedli. Policjanci chwalą godną naśladowania postawę kobiety i przypominają, że jeśli znajdziemy cudzą rzecz, zgodnie z obowiązującym prawem mamy obowiązek ją zwrócić.

Policjanci poinformowali o całej sytuacji za pośrednictwem lokalnych mediów. Na odzew nie trzeba było długo czekać, gdyż już wkrótce z mundurowymi kontakt nawiązał mężczyzna, który je zgubił. Po tym, jak właściciel blisko 7 tysięcy złotych udowodnił, że gotówka należy do niego i opisał szczegółowo okoliczności, w jakich utracił pieniądze, odebrał je od policjantów. Sprawa zgubienia pieniędzy znalazła tym razem szczęśliwy finał, a wszystko za sprawą 51-letniej mieszkanki Żor, która znalazła banknoty i przyniosła je do komendy. To za jej godną do naśladowania postawę policjanci chwalą kobietę i stawiają na wzór przyszłym znalazcom. (źródło: KMP Żory)

    1. Ale wcale nie musisz nam się tłumaczyć że masz wychowanie z rynsztoka. Współczujemy Ci ogromnie i życzymy by dalej spotykały Cię takie, adekwatne do Twojego zachowania, sytuacje.

  1. A minister od siedmiu boleści Sasin kiedy zwróci wyrzucone w błoto przez niego pieniądze podatników 70 mln złotych? Jego prawo nie dotyczy?

    1. Edek z fabryki kredek

      A kto zablokowal wybory zapomniales a wlasnie twoje Po bo Kidawa byla na dnie i trzeba bylo ja zmienic pomysl troche zanim cos napiszesz myslenie naprawde nie boli

  2. Każdy który miał pecha czy nie wiem jak to nazwać chciałby by na jego zgubę natknęła się to pani ,to z pewnością kwestia wychowania wyniesiona z domu moje niskie pokłony i szacunek są uczciwi ludzie i to podnosi na duchu

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kancelaria Rachunkowa

Prowadzenie ksiąg rachunkowych,
podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
ryczałtu ewidencjowanego,
usług kadrowych,
sporządzanie deklaracji,
weryfikacja dokumentów.

Czytaj więcej »

Skup aut

Skup, złomowanie samochodów.
Gotówka i umowa od ręki.
Dojazd do klienta.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny