Narkotyki u córki. Matka wezwała policję

W wyjątkowo trudnej sytuacji znalazła się mieszkanka Żor, która w pokoju swojej nastoletniej córki znalazła podejrzany susz, proszek i kilkadziesiąt tabletek. Zaniepokojona wcześniejszym zachowaniem 18-latki, postanowiła zajrzeć do jej pokoju, a kiedy zauważyła, że dziewczyna przetrzymuje w nim najprawdopodobniej narkotyki, powiadomiła policjantów. Ci potwierdzili niestety, że jest to marihuana, amfetamina i ekstazy. Mundurowi zatrzymali nastolatkę, a podczas przeszukania jej odzieży znaleźli przy niej jeszcze dwa woreczki z suszem.

18-latka jeszcze tego samego dnia usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. Za popełnione przestępstwo ustawa przewiduje karę w wymiarze sięgającym nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Decyzja, jaką podjęła żorzanka, z pewnością wiele ją kosztowała. Jednak pomimo dorosłego wieku córki, ważniejsze było to, aby chronić ją przed znacznie poważniejszymi skutkami. (źródło: KMP Żory)

 1. PRAWIDŁOWA REAKCJA matki!
  Córka dorosła i musi odpowiadać za swoje czyny.Koniec szantażu ,500 + już nie dostanie.DO ROBOTY!

 2. Czasem sa potrzebne radykalne poczynania. Nie ma to że to syn czy córka, jak ktoś zaczyna się narkotyzowac to nie ma na co czekać trzeba działać bo juz upominania nie pomagają.

 3. Czasem dla dobra dziecko trzeba podjąć restrykcyjne kroki. Narkotyki to jest powolne zabijanie. Wiadomo,że nie można wtedy patrzeć czy to córka, czy to syn skoro nie pomagają rozmowy i tłumaczenia, to wtedy podejmuje się takie kroki dla ratowania. Ci co pisza tutaj o kablowania, to widać, ze nie znają życia, nie mają pojecia o osobach uzależnionych. Ćpuni zniszczą życie swoje i życia swoich bliskich.

  1. A może piszą tutaj użytkownicy marihuany którzy mają inny pogląd niż ludzie którzy nie mają pojęcia co to jest? Dla wielu marihuana to jest dla rozrywki dla relaksu a nie do ćpania. Kto nie spróbował nigdy trawki niech nie mówi o niej źle.

 4. Nie mnie oceniać, czy matka dobrze zrobiła. Nie popieram kablowania na innych ale też nie usprawiedliwiam tej 18 latki. Matce pewnie ciężko było zadzwonić na policję na córkę. Ale kto nie bym w jej sytuacji to może sobie ,,gdybać,,

 5. Do MIZOGIN
  >>>>Widać że mamusia jest tak samo mądra jak i córka, mamusia chyba myśli że jak powiadomi policję to policja problem z uzależnieniem córki od wynalazków zniknie bo policja go rozwiąże.
  Problemu nie rozwiąże ale dilera już można złapać! jedno śrewo mniej amoże po nitce…
  Takze MIZOGIN włącz mózg kurczaka…

  1. Pojęcia nie masz o strukturach dilerskich i myślisz że dzięki takiej pindzi wyłapią dilerów, myslisz takim samym mózgiem jak jej matka.

   1. Skądś to miała (nawet jak zamkną pierwsze ogniwo to zawsze coś). Pojęcia nie mam a ty masz? wiec z tąd Twoje oburzenie już rozumiem.

  1. Ci co nie zgłaszają swojego dziecka narkoman a czy alkoholika to są właśnie rodzice którzy nie chcą dobra swojego dziecka i nie zależy im na ich zdrowiu
   To są właśnie rodzice nieodpowiedzialni i skazują swoje dzieci na śmierć powolna. Takie osoby jak ty nie mają widać o tym pojęcia durni ludzie to tak piszą. To życzę ci kogoś z bo słuchać aby był uzależniony i wtedy żyj z nim to zobaczysz co to jest baranie czy baran ico.

  2. Ty za to widać masz też mózg jak kisiel i nie wiesz co wypisujesz. Dnem to jesteś ty i do tego pół metra mułu. Debilni ludzie nie wiedzą co wypsiują. Zyczę ci ćpuna w rodzinie to zobaczysz jaka to fajne życie z ćpunem.

  1. Nie wyobrażam sobie że by mnie matka na policję nasłała że mam marihuanę w domu. To byłoby jej ostatnie zakapowanie i więcej bym się już do niej nie odezwał. Przykro mi że niektórzy mają takich rodziców.

   1. Przykro miec takie dzieci ćpuny i bardzo dorzeb że podąła miec takie dziecko to udręka bo narkoman zniszczy wszytsko a to zebyś się nie odezwał to twój probelm ja bym tez z takim synem nie chciał miec nic do czynienia

 6. Widać że mamusia jest tak samo mądra jak i córka, mamusia chyba myśli że jak powiadomi policję to policja problem z uzależnieniem córki od wynalazków zniknie bo policja go rozwiąże. Ale ja się ma mózg kurczka to to tak się myśli.

 7. Bardzo dobrze patologię trzeba zwalczać za chwilę córeczka by się mściła po nabuzowaniu na niej i kobiecina by z pokoju nie wyszła

  1. Ty to jesteś głupi że nawet szkoda z takim dyskutować. To ci życzę abyś miał blisko siebie ćpuna lub ćpun/ke i zobaczysz jaka to sielanka

  2. Dla dobra dziecko, a to juz jest dorosła osoba i nie ma co się cackac bo zniszcy życie sobie i całej rodzinie narkomani nie mają skrupółó, jak potrzebują kupić narkotyki potrafią okrasc matkę, wysprzedać co się da, aby zdobyć na narkotyki. Bardzo dobrze zrobiłą. Niektórzy rodzice wybierają zaprzeczanie faktom , że ich dzieci sa uzależnione lub lub bagatelizują poszlaki tak, aby nie musieć stanąć naprzeciw problemu. Udają że go nie ma i ty byś tak postąpił.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Geodezja

Sporządzenie mapy do celów projektowych, aktualizacja mapy zasadniczej, inwentaryzacja powykonawcza budynków, przyłączy, wytyczenie budynków, podział nieruchomości.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny