Znalezione… nie kradzione?

fot. pixabay

Mundurowi wylegitymowali niedawno na alei Jana Pawła II dwie osoby, które na widok policyjnego munduru bardzo się zdenerwowały. Stróże prawa podejrzewali, że osoby te mogą mieć coś na sumieniu, i… nie mylili się. W trakcie legitymowania kobieta dobrowolnie wydała kartę bankomatową, którą, jak oświadczyła, znalazła parę dni wcześniej. Funkcjonariusze o całej sprawie powiadomili dyżurnego jastrzębskiej komendy, który przekazał, iż właściciel tej karty zgłosił jej zagubienie. Jastrzębianin, gdy zorientował się, że ją zgubił, zalogował się na swoje konto, stwierdzając, iż dokonano na nim 15 różnych transakcji na kwotę ponad 500 złotych. Kobieta trafiła do policyjnej celi. Usłyszała już zarzuty kradzieży z włamaniem. Grozi jej teraz do 10 lat pozbawienia wolności. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

  1. “Mężczyzna pije na umór, kobieta bywa zawiana. Mężczyzna zdradza, kobieta przeżywa przygodę. Mężczyzna rozwodząc się rozbija rodzinę, kobieta kończy związek bez perspektyw. Mężczyzna wyżywa się na bliskich, kobieta odreagowuje stres. Mężczyzna wrzeszczy, kobieta akcentuje swoje racje. Mężczyzna katuje dzieci, kobiecie czasami puszczają nerwy. Mężczyzna zaniedbuje rodzinę, kobieta realizuje się zawodowo. Mężczyzna jest niezdarą, kobieta bywa zagubiona. Mężczyzna jest skończonym ch…., kobieta bywa zmuszana do stanowczości. Mężczyzna jest pracoholikiem, kobieta dba o niezależność. Mężczyzna się leni, kobieta regeneruje siły. Mężczyzna kłamie, kobieta stosuje dyplomację. Mężczyzna przepuszcza pieniądze, kobieta musi czasami coś kupić także dla siebie. Mężczyzna, kiedy dobrze wygląda, jest narcyzem, kobieta jest po prostu zadbana.Mężczyzna jest grubasem, spaślakiem, knurem – kobieta jest puszysta, plus size.Mężczyzna jest otyłym flejtuchem, kobieta jest ciałopozytywna.” Tyle to obiektywizmu na temat płci męskiej w mediach… .

  2. Wolne durne sądy

    Tak ? Może 25 lat jej teraz grozi lub dożywocie ? Bandytom którzy leją swoich ojców, matki , żony ,kobiety a następnie grożą im śmiercią prokuratorzy każą być grzeczniejści w obec osób nad którymi się znęcają fizycznie i stosują wobec nich dozór policyjny a tu za 500 zł zrobionych transakcji przez jakąś babę ze zgubionej karty przez osła którą to osioł mógł od razu zastrzec w banku a nie zgłaszać na policję to zamykają w areszcie i bredzą że grozi jej do 10 lat.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?