Znęcał się nad żoną i córkami

fot. pixabay

Jastrzębscy policjanci zatrzymali 40-letniego mieszkańca Jastrzębia-Zdroju, który od stycznia ubiegłego roku znęcał się nad żoną oraz trójką dzieci. Mężczyzna nadużywał alkoholu, wszczynał awantury, wyzywał słowami wulgarnymi, ponadto popychał żonę oraz córki. Jastrzębianin był już karany za znęcanie się nad rodziną, jednak nie zmienił swojego postępowania. W efekcie po raz drugi usłyszał zarzuty dotyczące znęcania się. Prokurator zdecydował o objęciu go policyjnym dozorem, nakazał opuścić mieszkanie, w którym mieszkał wspólnie z rodziną, oraz zakazał kontaktowania się i zbliżania się do żony oraz dzieci. Za przestępstwo, którego się dopuścił, może trafić do więzienia nawet na kilka lat. O dalszym losie 40-latka zdecyduje wkrótce sąd. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

  1. prorok do zwolnienia

    Takie mamy ”wolne sądy ” i prokuratorów że zanim go zamkną to on je wszystkie w domu pozabija skoro od roku czasu się znęca i prokurator go głaszcze po głowie żeby się uspokoił i obejmuje go jedynie dozorem policyjnym. Jaja jak berety.

  2. szacunek na kreminale wychowek wciśnie go gdzieś głeboko i nikt się nie dowie za co siedzi mało takich przypadków za dużo już widziałem teraz nikt nie pyta o białko to nie te czasy a powinni się pytać także jaki szacunek hehe halinoogród

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?