Zniszczył mural w jarze. Zapłacą rodzice?

Operator monitoringu miejskiego zarejestrował zdarzenie, a patrol zastał sprawcę na gorącym uczynku. Za szkody odpowiedzą opiekunowie małoletniego.

„W poniedziałek, 7 czerwca, w godzinach popołudniowych operator monitoringu miejskiego zarejestrował fakt zniszczenia muralu zdobiącego scenę w Jarze Południowy – poprzez malowanie po nim czarnym sprayem. Wysłany na miejsce patrol Straży Miejskiej ustalił sprawcę tego zniszczenia. Jak się okazało, była to osoba małoletnia” – informuje Straż Miejska w Jastrzębiu-Zdroju.

„Sprawa została przekazana zarządcy obiektu w celu oszacowania kosztów zniszczenia. W związku z tym, iż sprawcą zniszczenia była osoba małoletnia, ewentualnymi kosztami za wyrządzoną szkodę zostaną obciążeni jego prawni opiekunowie” – dowiadujemy się. (źródło: SM Jastrzębie-Zdrój)

 1. Dżordż boję się o twoje zdrowie psychiczne, proszezglos się gdzie trzeba! będzie dobrze nie poddawaj się walcz oko

  1. Po co w ogóle dyskutować z debilem , potem tylko oszołom się cieszy że ktoś odpowiada na jego brednie i wylewaną żółć. Dajcie sobie spokój z komentowaniem tego upośledzonego tłuka.

 2. Małolatowi nakazać przez jakiś czas zbierać papierki w Jarze Południowym. Czy tu winni są rodzice ? Trudno powiedzieć. Małolat ma chyba za delikatny tyłek ? Wychowanie bezstresowe ?!!? Niech rodzice obejrzą film “Perła w koronie “.

  1. Tak winni są rodzice, bo nie zajmują się w ogóle swoimi dziećmi. Wszędzie same bandy łażą, strach się odezwać bo tylko czekają na pyskówkę gnojki. W główkach się po przewracało od dobrobytu. Żadnych zasad i kultury. Taki fajny mural zniszczyć.

   1. Kielak: gdzie TY widzisz dobrobyt to raz ?
    Dwa: mamuśka do fryzjera, tatuś na siłownię .
    Trzy: oboje zamalowani tatuażami.
    Cztery: małolaty tylko telefon,narkotyki i masz efekty.
    I gdzie tu czas na wychowanie ?

 3. Dżordż Lowerboj

  Powinni mu pozwolić dokończyć zamalować na czarno. Byłoby ładniej.

  Potem tyko zarządca przyszedłby z białą kredą i dopisał: “Nie oczerniaj górnika”.

  Owca syta i wilk cały.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?