Zwabił ją do auta i zaatakował

fot. KPP Wodzisław Śląski

Do tego zdarzenia doszło u naszych sąsiadów, gdzie 25-letnia kobieta została zaatakowana przez byłego partnera. 31-letni mieszkaniec Zabrza przyjechał do Wodzisławia Śląskiego – tutaj przebywała jego była konkubina – i pod pretekstem kontaktu z półtorarocznym dzieckiem zwabił ją do swojego samochodu. Tam mężczyzna zaczął grozić kobiecie nożem, żądając, aby wróciła do niego. Ostatecznie udało jej się wydostać się z pojazdu. Jednak gdy próbowała wyciągnąć z auta dziecko, mężczyzna ugodził ją nożem w okolice podudzia. Głośne krzyki usłyszały pracownice Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, które spłoszyły mężczyznę i udzieliły kobiecie pomocy.

Działania wodzisławskich kryminalnych pozwoliły na ustalenie miejsca pobytu poszukiwanego mężczyzny. Dzięki współpracy z policjantami z Kuźni Raciborskiej zatrzymano go na terenie miejscowości Rudy. Stan kobiety nie zagrażał jej życiu i po udzieleniu pierwszej pomocy, została zwolniona do domu. Napastnik usłyszał już zarzut usiłowania zabójstwa, a sąd postanowił o jego tymczasowym aresztowaniu. Sprawcy grozi kara dożywotniego więzienia. (źródło: KPP Wodzisław Śląski)

  1. Coraz więcej walniętych facetów nie mogących się pogodzić ze kopnięty ich w dupę. Dobrze, że to teraz my dziewczyny decydujemy i się pozbywamy facetów, którzy nie nadają się do bycia razem. Takim wystawia się wąż lizy za drzwi i mówi spadaj facet na swoje śmieci.

  2. Dżordż Lowerboj

    Tekst, że łobuz kocha najbardziej, wymyślił chyba taki właśnie sfrustrowany nieudacznik.

    Swoją drogą dlaczego w artykułach o związkach parnerskich celebrytów nie używa się określenia “konkubent”?

  3. Ten (nie wiem czy mnie nie zamkną gdy użyję słowa określającego Dudę) myślał, że jak jej będzie groził nożem to go pokocha?

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Fitness World za 1zł!

Ruszyła przedsprzedaż karnetów
Fitness World!
Pierwsze 3 miesiące za 1 zł/m-c.
Promocję można zakupić na stronie internetowej
www.fitnessworld-polska.pl
do 28.05.2021 r.
Do zobaczenia w klubie!

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny