Zwyciężyła i dostała od miasta okrągłą sumkę

Znamy już zwycięzcę konkursu na EKO-mural” – cieszą się w jastrzębskim magistracie.

fot. UM Jastrzębie-Zdrój

Na elewacji jednego z bloków przy ulicy Krakowskiej niebawem pojawi się nowy mural. Będzie wykonany farbą antysmogową, która oczyszcza powietrze.

Po zapoznaniu się z ponad setką prac konkursowych komisja wybrała trzy. Ostateczna decyzja należała jednak do mieszkańców.

„Najwięcej głosów jastrzębianie oddali na pracę Izabeli Szulc. Jej propozycja zdobyła łącznie 196 głosów i to właśnie ona ozdobi wkrótce blok. Pozostałe dwie prace (Emil Idzikowski zdobył 111 głosów, a Joanna Kamińska – 164) zdobywają wyróżnienia. Autorka zwycięskiej pracy otrzyma nagrodę w wysokości 5000 złotych” – dowiadujemy się. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “Zwyciężyła i dostała od miasta okrągłą sumkę”

  1. Gratulacje dla zwyciężczyni, piękna praca i nie najgorzej wyceniona, szacunek i dalszych sukcesów w dziedzinie sztuki

  2. Ludzie zróbcie wkoncu mural bardzo dobry graficznie a nie takie co wyglądają jakby projektantem bylo dziecko w wieku 7 lat zobaczcie sobie inne miasta jak można upiększyć blok

  3. Gratulacje dla Pani Izabelii. Mural pięknie będzie się prezentował i przyciągał wzrok. Urozmaici osiedle Morcinka. Czekamy na realizację.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
PSE
Trudny kompromis