“Netoperek” przyleciał wypłacić kasę?

fot. Marek Wróbel

„Jak informuje KM PSP w Jastrzębiu-Zdroju, w piwnicy budynku jednorodzinnego przy ulicy Powstańców Śląskich znajdował się… szop. Kto wie, może robił generalne pranie? Zwierzę złapano do worka i wypuszczono do pobliskiego lasu. Z kolei do mieszkania w bloku przy ulicy Wielkopolskiej wleciał Batman… eee… to znaczy nietoperz i ukrył się, a jakże, pod łóżkiem. Działania zastępu straży pożarnej polegały na schwytaniu nieproszonego gościa i wypuszczeniu na zewnątrz przez okno” – pisaliśmy jakiś czas temu na naszej stronie.

A ponieważ życie nie znosi próżni, nasz „skrzydlaty przyjaciel” pojawił się ponownie „na łamach” JasNetu. Tym razem, jaki donosi Czytelnik, nietoperz usadowił się w jednym z banków na żaluzji. Po chwili – przy akompaniamencie okrzyków zadowolenia, jak i oburzenia – znalazł się w kartonie i został wyniesiony na zewnątrz, skąd pospiesznie odleciał.

Wpisy na temat ““Netoperek” przyleciał wypłacić kasę?”

  1. Zwierzęta niestety mają coraz mniej miejsca do zasiedlenia,dlatego próbują osiedlać się w pobliżu siedzib ludzkich . Nietoperze to bardzo pożyteczne istoty.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?