Pojedź autobusem za darmo!

Zasada jest prosta. Za darmo jedzie osoba, która posiada przy sobie dowód rejestracyjny pojazdu oraz dokument tożsamości

We wtorek, 22 września, pasażerowie mogą podróżować za darmo wszystkimi liniami MZK, o ile przesiądą się ze swojego auta do… autobusu. Właśnie tego dnia, na zakończenie Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, przypada Dzień bez Samochodu obchodzony w Polsce od 2002 roku. Organizacje ekologiczne, samorządy oraz przedsiębiorstwa komunikacji publicznej zachęcają, by zostawić samochód przed domem i skorzystać z alternatywnych metod transportu, na przykład komunikacji miejskiej.

„Zasada jest prosta. Za darmo jedzie osoba, która posiada przy sobie dowód rejestracyjny pojazdu oraz dokument tożsamości. W ten sposób można ustalić, czy samochód zarejestrowany jest na osobę korzystającą z bezpłatnych przejazdów (może być współwłaściciel pojazdu). Co ważne, kierowcy mogą podróżować za darmo cały dzień, wszystkimi liniami MZK” – informuje Międzygminny Związek Komunikacyjny. (źródło: MZK)

Wpisy na temat “Pojedź autobusem za darmo!”

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Skup aut

Skup, złomowanie samochodów.
Gotówka i umowa od ręki.
Dojazd do klienta.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

Czytaj więcej »

Carte Blanche

Usługi wykończeniowe,
gładzie, malowanie, kafelkowanie
sufity podwieszane, sufity napinane,
panele podłogowe i ścienne,
montaż drzwi i parapetów.
meble na wymiar.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny