MZK: zmiany na kilku liniach

fot. archiwum

Korekta wprowadzona w rozkładzie na wniosek pasażerów.

Trasa linii S14 dojeżdżającej m.in. do sołectwa Szeroka i na KWK Borynia, rozpoczynająca się o godz. 21.00 na przystanku „Dworzec Zdrój”, zostanie wydłużona. Autobus będzie ruszał wcześniej dwie minuty (godz. 20.58) z przystanku Armii Krajowej WORD. Zmiana dotyczy rozkładu na dni robocze szkolne i wolne od nauki.

Podobnie w przypadku linii B15 obsługującej m.in. sołectwo Bzie i część gminy Zebrzydowice. W dni robocze szkolne trasa kursu z przystanku „Bzie-Szkoła” zostanie wydłużona o przystanki: „Bzie Żytnia”, „Bzie Kłosowa” i „Bzie Dolne”.

Ponadto, wraz z powrotem do szkół klas I-III, ponownie zostaną wydłużone 4 kursy linii B13 (w dni robocze wolne od nauki). Autobusy dojadą do przystanku „Pielgrzymowice Pętla Zebrzydowice”. Kursy z „Dworca Zdrój” wyjadą o godz. 6.15 i 12.40, natomiast powrotne z przystanku „Pielgrzymowice Pętla Zebrzydowice” o 7.00 i 13.45. Dodatkowo uruchomiony zostanie kurs linii B14 o godz. 13.10 z „Dworca Zdrój”.

Od poniedziałku, 18 stycznia, pojawi się dodatkowy kurs na linii 113. Autobus wyjedzie o godz. 12.35 z przystanku „Leszczyny Czereśniowa”. (źródło: MZK Jastrzębie)

Wpisy na temat “MZK: zmiany na kilku liniach”

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry