MZK: zmiany na kilku liniach

fot. archiwum

Korekta wprowadzona w rozkładzie na wniosek pasażerów.

Trasa linii S14 dojeżdżającej m.in. do sołectwa Szeroka i na KWK Borynia, rozpoczynająca się o godz. 21.00 na przystanku „Dworzec Zdrój”, zostanie wydłużona. Autobus będzie ruszał wcześniej dwie minuty (godz. 20.58) z przystanku Armii Krajowej WORD. Zmiana dotyczy rozkładu na dni robocze szkolne i wolne od nauki.

Podobnie w przypadku linii B15 obsługującej m.in. sołectwo Bzie i część gminy Zebrzydowice. W dni robocze szkolne trasa kursu z przystanku „Bzie-Szkoła” zostanie wydłużona o przystanki: „Bzie Żytnia”, „Bzie Kłosowa” i „Bzie Dolne”.

Ponadto, wraz z powrotem do szkół klas I-III, ponownie zostaną wydłużone 4 kursy linii B13 (w dni robocze wolne od nauki). Autobusy dojadą do przystanku „Pielgrzymowice Pętla Zebrzydowice”. Kursy z „Dworca Zdrój” wyjadą o godz. 6.15 i 12.40, natomiast powrotne z przystanku „Pielgrzymowice Pętla Zebrzydowice” o 7.00 i 13.45. Dodatkowo uruchomiony zostanie kurs linii B14 o godz. 13.10 z „Dworca Zdrój”.

Od poniedziałku, 18 stycznia, pojawi się dodatkowy kurs na linii 113. Autobus wyjedzie o godz. 12.35 z przystanku „Leszczyny Czereśniowa”. (źródło: MZK Jastrzębie)

Wpisy na temat “MZK: zmiany na kilku liniach”

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Badania prenatalne

Badania Prenatalne NFZ.
Wyliczenie ryzyka możliwości
wystąpienia chorób genetycznych,
wykluczenie wad rozwojowych płodu,
potwierdzenie dobrostanu płodu.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny